Celkové pořadí (Dřenice, 12. 8. 2017)

Pořadí Startovní číslo Jméno Přijímení Kategorie Město Klub Čas Body
1. 3 Michal Oplt M39 K.Vary New Roll Runner 17:37,15 76
2. 4 Lubomír Bašus M39 Kolová 18:25,12 75
3. 54 Václav Bechiňský M39 Nová Role New Roll Runner 18:50,46 74
4. 16 Pavel Fučík M39 Milovice Milovičtí běžci 18:55,50 73
5. 55 Tomáš Tvaroužek M39 Nová Role New Roll Runner 19:04,03 72
6. 65 Tomáš Lang M49 K.Vary ŠAK Chodov 19:11,50 71
7. 41 Jiří Svoboda M39 CKT Bike Březová 20:20,34 70
8. 34 Robert Richter M49 Bukovany 20:24,06 69
9. 93 Jindřich Stuchl M49 Ostrov Run Team Ostrov 20:30,39 68
10. 35 Jan Jurčik M39 Cheb 20:35,02 67
11. 214 Tomáš Künzl (J) M39 Nová Role New Roll Runner 20:50,54 66
12. 190 Klára Vaňková Z39 Hazlov 20:54,04 65
13. 180 Nela Kristenová Z39 K.Vary 21:01,33 64
14. 74 Marek Novák M39 Cheb Profisport Cheb 21:07,12 63
15. 86 Aleš Novák M49 Cheb Profisport Cheb 21:13,45 62
16. 217 Alena Srogoňová (J) Z39 Cheb Profisport Cheb 21:22,15 61
17. 99 Martin Mochán M39 Cheb 21:33,08 60
18. 13 Tomáš Kapr M39 Cheb USK Akademik Cheb 21:37,46 59
19. 61 Milan Brož M39 21:37,44 58
20. 33 Pavel Vaněk M49 Hazlov 21:41,37 57
21. 11 Josef Bobenič M49 Sokolov 22:06,39 56
22. 199 Štěpánka Dančová Z49 Cheb UJEP 22:16,19 55
23. 78 František Mašek M39 Cheb 22:47,07 54
24. 29 Jan Bezděk M59 Cheb MVE POMEZNÁ 22:29,43 53
25. 62 Vilém Řepa M59 Cheb Rozběhnito.cz 22:55,41 52
26. 224 Filip Novák (J) M39 Cheb Profisport Cheb 23:03,21 51
27. 14 Petr Šeba M39 Cheb 23:03,33 50
28. 44 Karel Vrba M59 Habartov AK Habartov 23:04,48 49
29. 42 Robert Matík M39 23:23,04 48
30. 92 Jiří Novotný M39 Sokolov 23:28,43 47
31. 172 Martina Chytrá Z39 Horní Slavkov 23:34,36 46
32. 89 Ivan Závora M59 Ostrov Báječní muži v běhu 23:38,38 45
33. 196 Jitka Siglová Z49 Cheb 23:43,59 44
34. 175 Marcela Naughton Z49 Cheb 23:44,34 43
35. 80 Tomáš Cintl M49 M. Lázně AC Malá Hleďsebe 23:54:06 42
36. 51 Petr Králík M59 Fr. Lázně 23:59,03 41
37. 114 Doris Bigasová Z39 Plesná 24:22,09 40
38. 178 Markéta Hanzálková Z39 Nová Role 24:30,08 39
39. 197 Marie Ballová Z39 Plesná 24:40,42 38
40. 115 Klára Černá Z39 Cheb 24:44,17 37
41. 177 Renata Šalátová Z49 Cheb 24:56,01 36
42. 227 Filip Holík (J) M39 Cheb 24:58,44 35
43. 176 Renata Šrámková Z49 Cheb 25:02,29 34
44. 97 Radek Žlůva M39 K. Var 25:09,35 33
45. 186 Lucie Elizabeth Künzlová Z39 Nová Role New Roll Runner 25:13,48 32
46. 193 Martina Drozdová Z39 Liberec 25:30,35 31
47. 73 Petr Navrátil M49 Cheb 25:34,35 30
48. 198 Renata Fučíková Z39 Milovice Milovičtí běžci 25:44,09 29
49. 18 Miroslav Chlad M49 Cheb 25:49,42 28
50. 68 David Raclavský M39 CHBW 25:51,05 27
51. 195 Marcela Bečvářová Z49 Cheb 26:04,20 26
52. 49 Charles Rheenen M60+ Veenendaal (NED) 26:09,47 25
53. 32 Petr Bureš M49 Chodov 26:30,53 24
54. 185 Barbora Vaňková Z39 Žírovice AC Malá Hleďsebe 26:47,39 23
55. 63 Martin Schmid M59 K. Vary 26:52,49 22
56. 170 Simona Klierová Z39 M. Lázně 28:03,29 21
57. 23 Marek Kozubek M39 Sokolov 28:37,25 20
58. 187 Dita Štolfová Z49 Fr. Lázně 28:45,00 19
59. 126 Ivan Čeřovská Z49 M. Lázně SRTG Kynžvart 28:57,22 18
60. 173 Věra Pravcová Z49 Run Team Ostrov 29:09,07 17
61.-62. 191 Jana Čabradová Z39 Cheb 29:34,25 16
61.-62. 194 Jana Řepová Z39 Cheb 29:34,25 15
63. 174 Veronika Kounovská Z39 Ostrov 31:00,05 14
64. 188 Nikol Soukupová Z39 Sokolov 31:04,36 13
65. 183 Romana Pöpplová Z49 Slimáci 31:16,27 12
66. 21 Přemysl Novotný M39 Sokolov 31:37,41 11
67. 184 Irena Forejtová Z49 Chodov 34:53,29 10
68. 171 Martina Sladovníková Z39 M. Lázně 32:55,45 9
69. 22 Zbyněk Cajthaml M49 Cheb SK Juventus Cheb 33:39,44 8
70. 143 Petra Böhmová Z39 Cheb SK Juventus Cheb 33:40,07 7
71. 189 Jitka Pajtošová Z39 Sokolov 34:06,06 6
72. 181 Veronika Šumpíková Z39 Sokolov 34:48,12 5
73. 40 Vladimír Hamouz M60+ Kynšperk n. Ohří 36:05,10 4
74. 192 Alena Kozubková Z39 Sokolov 40:08,25 3
75. 50 Jan Zimmermann M49 Cheb 44:38,22 2
76. 211 Samuel Naughton (J) M39 Cheb Profisport Cheb neodstartoval 0
Scroll to top