Celkové pořadí (Hazlov, 10. 6. 2017)

Pořadí Startovní číslo Jméno Přijímení Kategorie Město Klub Čas Body
1. 91 Michal Oplt M39 K. Vary New Roll Runners 19:16:54 93
2. 76 Václav Bechiňský M39 Nová Role New Roll Runners 19:32:50 92
3. 83 Tomáš Tvaroužek M39 New Roll Runners 19:40,42 91
4. 94 Kamil Kovář M59 Sokolov Spokato 19:44:38 90
5. 17 Jiří Hadrava M49 Sokolov AK Sokolov 20:28:57 89
6. 47 Lukáš Komberec M39 Hazlov 20:52:56 88
7. 30 Tomáš Lang M49 K. Vary ŠAK Chodov 21:02,32 87
8. 52 Jiří Svoboda M39 Team Bike Březová 21:03,37 86
9. 8 Radek Votava M49 Praha SKP Union Cheb 21:17:49 85
10. 12 Robert Richter M49 Bukovany 21:26,02 84
11. 39 Jan Jurčik M39 Cheb 21:31:22 83
12. 88 Petr Hron M39 Živé Sokolovsko 21:37:55 82
13. 60 Milan Brož M39 21:38:19 81
14. 84 Jindřich Stuchl M49 RunTeam Ostrov 21:42:00 80
15. 20 Daniel Faltus M49 Cheb 21:58:10 79
16. 19 Miroslav Jurič M49 Fr. Lázně 21:59:21 78
17. 108 Nela Kristenová Z39 K. Vary Triatlet K. Vary 22:28:18 77
18. 104 Klára Vaňková Z39 Hazlov 22:32:56 76
19. 50 Pavel Vaněk M49 Hazlov 22:33:44 75
20. 350 Samuel Naughton M39 Cheb Profi sport Cheb 22:36:23 74
21. 6 Jaroslav Heřmánek M39 Cheb 22:54:03 73
22. 38 Antonín Petružálek M39 23:08:19 72
23. 56 Jan Behenský M39 Plzeň Rozběháme Česko 23:10:59 71
24. 137 Martina Urbanová Z49 Praha 23:11:54 70
25. 43 Josef Bobenič M49 Sokolov Cvočci Sokolov 23:17:14 69
26. 329 Adam Marek M39 Profi sport Cheb 23:23:05 68
27. 66 Jan Bezděk M59 Cheb Pomezná 23:32:33 67
28. 2 Robert Mähner M49 23:49:35 66
29. 31 Karel Vrba M59 Habartov AK Habartov 23:58:51 65
30. 53 Tomáš Kapr M39 Fr. Lázně 24:02:58 64
31. 28 Petr Šeba M39 Cheb 24:03:46 63
32. 347 Jan Šveňha M39 Cheb SKP Union Cheb 24:04:42 62
33. 64 Vilém Řepa M59 Cheb Rozběhnito.cz 24:05:19 61
34. 75 Jiří Novotný M39 Sokolov 24:09:32 60
35. 110 Magdaléna Nováková Z39 Cheb SKP Union Cheb 24:10:30 59
36. 341 Tomáš Künzl M39 Božíčany New Roll Runners 24:11:55 58
37. 72 David Strnad M49 Tři Sekery Třísekerská mlátička 24:12:26 57
38. 148 Martina Chytrá Z39 H. Slavkov 24:35:06 56
39. 130 Václava Molcarová Z49 Kacéřov 24:55:57 55
40. 26 Robert Matík M39 25:03:39 54
41. 25 Lukáš Sládeček M39 25:27:00 53
42. 322 Jakub Vaněk M39 Hazlov 25:32:31 52
43. 90 Ivan Závora M59 Ostrov Báječní muži v běhu 25:46:30 51
44. 125 Doris Bigasová Z39 Plesná 25:48:53 50
45. 127 Marcela Naughton Z49 Cheb 25:50:08 49
46. 342 Lucie Mašková Z39 Cheb SKP Union Cheb 26:05:05 48
47. 109 Ingrid Bobeničová Z49 Sokolov 26:11:55 47
48. 7 Radek Žlůva M39 K. Vary 26:24:41 46
49. 10 Zdeněk Zapletal M39 K. Vary 26:25:04 45
50. 58 Miloslav Novák M59 Cheb PSK Union Cheb 26:34:41 44
51. 103 Markéta Hanzálková Z39 Nová Role 27:05:20 43
52. 98 Miroslav Chlad M49 Cheb 27:09:08 42
53. 348 Vilém Řepa ml. M39 Cheb SKP Union Cheb 27:20:40 41
54. 59 Petr Skala M49 Cheb 27:21:10 40
55. 136 Löfflerová Marta Z39 V. Hleďsebe 27:29:38 39
56. 5 Petr Bureš M49 Chodov 27:30:03 38
57. 45 Pavel Lakomý M39 Cheb 27:38:51 37
58. 145 Andrea Mázdrová Z39 Cheb 27:42:05 36
59. 139 Renata Šrámková Z49 Cheb 27:43:04 35
60. 37 Petr Navrátil M49 Cheb 27:47:02 34
61. 133 Iva Bezděková Z59 Cheb Pomezná 27:52:42 33
62. 112 Hana Fitzová Z49 Cheb 28:43:46 32
63. 118 Adéla Dolejšová Z39 Cheb SKP Union Cheb 28:45:01 31
64. 106 Barbora Vaňková Z39 Žírovice AC Malá Hleďsebe 28:56:52 30
65. 55 Daniel Cordt M39 Cheb AC Malá Hleďsebe 28:57:14 29
66. 1 Lukáš Heczko M39 Cheb USK Akademik Cheb 29:04:39 28
67. 124 Markéta Pitrová Z39 Cheb AC Malá Hleďsebe 29:05:28 27
68. 14 Matěj Cintl M39 Cheb AC Malá Hleďsebe 29:06:53 26
69. 67 Filip Holík M39 Cheb 29:22:35 25
70. 119 Kristýna Veselovská Z39 St. Chodovská 29:24:00 24
71. 134 Romana Pöplová Z49 Chodov Slimáci 29:38:47 23
72. 142 Zuzana Kratochvílová Z39 Fr. Lázně 29:43:55 22
73. 331 Alena Srogoňová Z39 Cheb Profi sport Cheb 29:55:53 21
84. 141 Iva Čeřovská Z49 M. Lázně SRTG 29:58:08 20
75. 113 Kateřina Lacinová Z39 Team Bike Březová 30:28:03 19
76. 146 Zuzana Gašková Z39 K. Vary 30:29:50 18
77. 102 Věra Pravcová Z49 RunTeam Ostrov 30:35:34 17
78. 57 David Raclavský M39 Sokolov AD4NET 30:52:35 16
79.-80. 105 Dita Štolfová Z49 Fr. Lázně 30:58:07 15
79.-80. 129 Blanka Maucher Z49 Chodov 30:58:07 15
81.-82. 101 Monika Preňková Z59 AC Malá Hleďsebe 31:11:51 13
81.-82. 27 Tomáš Cintl M49 M. Lázně AC Malá Hleďsebe 31:11:51 13
83. 121 Magdaléna Hadravová Z39 Sokolov 31:16:13 11
84. 120 Jana Čabradová Z39 Cheb 31:20:39 10
85. 69 Přemysl Novotný M39 Sokolov 31:33:58 9
86. 147 Barbora Dušková Z39 Kynšperk n. Ohří 31:57:47 8
87.88. 107 Kateřina Matějková Z39 Cheb JE-LITO 33:13:33 7
87.-88. 122 Linda Šrámková Z39 Cheb 33:13:33 7
89. 117 Iveta Forejtová Z49 Chodov Slimáci 33:14:17 5
90. 15 Jiří Svoboda M39 Černčice 33:40:25 4
91. 140 Veronika Šumpíková Z39 Sokolov 36:14:07 3
92. 123 Jana Belancová Z39 Sokolov 36:15:37 2
93. 144 Petra Knotová Z49 K. Vary 37:31:27 1
Scroll to top