Startovní listina Dřenice

Poslední aktualizace 11. 8. 2017 v 15:55

# Jméno Příjmení Město Kategorie Tým Datum registrace Platba
1 Markéta Hanzálková Nová Role Z39 11.6.2017 Poukaz
2 David Raclavský M39 CHWB 11.6.2017 Uhrazeno předem
3 Petr Skala Cheb M49 11.6.2017 Uhrazeno předem
4 Ondřej Dokulil Cheb M39 Profisport Cheb 11.6.2017 Neuhrazeno
5 Petr Bureš Chodov M49 10.6.2017 Poukaz/tombola
6 Ingrid Bobeničová Sokolov Z49 Cvočci Sokolov 11.6.2017 Poukaz
7 Josef Bobenič Sokolov M49 Cvočci Sokolov 11.6.2017 Poukaz
8 Doris Bigasová Plesná M39 11.6.2017 Poukaz
9 Blanka Maucher Chodov M49 11.6.2017 Uhrazeno předem
10 Ivan Závora Ostrov M59 Báječní v běhu Ostrov 11.6.2017 Poukaz
11 Martina Chytrá H. Slavkov Z39 New Roll Runners 12.6.2017 Uhrazeno předem
12 Michal Oplt K. Vary M39 New Roll Runners 12.6.2017 Uhrazeno předem
13 Renata Šrámková Cheb Z49 12.6.2017 Uhrazeno předem
14 Miroslav Chlad Cheb M49 12.6.2017 Uhrazeno předem
15 Marie Ballová Plesná Z39 13.6.2017 Uhrazeno předem
16 Jiří Novotný Sokolov M39 13.6.2017 Uhrazeno předem
17 Jindřich Stuchl Ostrov M49 Run team Ostrov 14.6.2017 Poukaz
18 Marta Löfflerová V. Hleďsebe Z39 14.6.2017 Uhrazeno předem
19 Přemysl Novotný Sokolov M39 13.6.2017 Uhrazeno předem
20 Marcela Naughton Cheb Z49 17.6.2017 Uhrazeno předem
21 Věra Pravcová Z49 Run team Ostrov 22.6.2017 Poukaz
22 Petra Vajnarová K. Vary Z49 26.6.2017 Uhrazeno předem
23 Pavel Sehnoutka K. Vary M49 26.6.2017 Uhrazeno předem
24 Milan Brož M39 26.6.2017 Uhrazeno předem
25 Žaneta Hamouzová Kynšperk n. Ohří Z39 28.6.2017 Uhrazeno předem
26 Vladimír Hamouz Kynšperk n. Ohří M60+ 28.6.2017 Uhrazeno předem
27 Jitka Pajtašová Sokolov Z39 28.6.2017 Uhrazeno předem
28 Tomáš Lang K. Vary M49 ŠAK Chodov 29.6.2017 Poukaz
29 Alena Srogoňová Cheb Z39 Profisport Cheb 29.6.2017 Neuhrazeno
30 Kristýna Veselovská Stará Chodovská Z39 29.6.2017 Neuhrazeno
31 Jindřich Stuchl M49 Run team Ostrov 29.6.2017 Poukaz
32 Irena Forejtová Chodov Z49 Slimáci 30.6.2017 Poukaz
33 Kateřina Budíková Karlovy Vary Z39 4.7.2017 Uhrazeno předem
34 Václav Bechiňský Nová Role M39 New Roll Runners 7.7.2017 Poukaz
35 Lucie Elizabeth Künzlová Nová Role Z39 New Roll Runners 11.7.2017 Uhrazeno předem
36 Pavel Vaněk Hazlov M49 17.7.2017 Uhrazeno předem
37 Klára Vaňková Hazlov Z39 17.7.2017 Uhrazeno předem
38 Nela Kristenová Karlovy Vary Z39 Triatlet K. Vary 26.7.2017 Uhrazeno předem
39 Lubomír Bašus Kolová M39 26.7.2017 Převod z Hazlova
40 Radek Žlůva Karlovy Vary M39 21.7.2017 Převod
41 Manfred Brandl Svatava M49 21.7.2017 Převod
42 Renata Šalátová Cheb Z49 30.7.2017 Uhrazeno předem
43 Tomáš Tvaroužek Nová Role M39 New Roll Runners 1.8.2017 Uhrazeno předem
44 Karel Vrba Habartov M59 AK Habartov 17.7.2017 Uhrazeno předem
45 Veronika Kounovská Ostrv Z39 Run team Ostrov 2.8.2017 Poukaz
46 Marcela Bečvářová Cheb Z49 2.8.2017 Uhrazeno předem
47 Daniel Faltus Cheb M49 3.8.2017 Uhrazeno předem
48 Martina Drozdová Liberec Z39 4.8.2017 Uhrazeno předem
49 Robert Richter Bukovany M49 4.8.2017 Uhrazeno předem
50 Vilém Řepa Cheb M59 6.8.2017 Poukaz
51 Romana Pöplová Z49 Slimáci 6.8.2017 Poukaz
52 Nikol Soukupová Sokolov Z39 6.8.2017 Uhrazeno předem
53 Veronika Šumpíková Sokolov Z39 07. 08. 2017 Uhrazeno předem