Celkové pořadí (Luby, 27. 5. 2017)

Pořadí Startovní číslo Jméno Přijímení Kategorie Město Klub Čas Body
1. 17 Kamil Kovář M59 Sokolov Spokato 19:40,42 87
2. 38 Lubomír Bašus M39 Kolová 19:51,38 86
3. 13 Václav Bechiňský M39 Nová Role New Roll Runners 20:00,50 85
4. 48 Jiří Hadrava M49 Sokolov AK Sokolov 20:13,25 84
5. 57 Jan Jurčik M39 Cheb 20:33,06 83
6. 58 Miroslav Jurič M49 Fr. Lázně 20:33,51 82
7. 1 Tomáš Lang M49 K. Vary ŠAK Chodov 20:39,02 81
8. 2 Jindřich Stuchl M49 Ostrov Run Team Ostrov 20:50,01 80
9. 39 Jiří Svoboda M39 Team Bike Březová 20:50,38 79
10. 47 Tomáš Tvaroužek M39 Nová Role New Roll Runners 20:50,53 78
11. 5 Daniel Faltus M49 Cheb 21:32,57 77
12. 50 Robert Richter M49 Bukovany 21:52,24 76
13. 59 Milan Brož M39 21:59,12 75
14. 30 Pavel Vaněk M49 Hazlov 22:15,33 74
15. 134 Klárta Vaňková Z39 Hazlov 22:26,43 73
16. 304 Alena Srogoňová Z39 Cheb 22:56,41 72
17. 114 Nela Kristenová Z39 K. Vary Triatlet K. Vary 23:11,51 71
18. 49 Petr Syroha M39 Luby 23:40,55 70
19. 8 Jan Bezděk M59 Cheb MVE Pomezná 23:41,06 69
20. 126 Štěpánka Dančová Z49 Cheb UJEP 23:51,05 68
21. 37 Josef Bobenič M49 Sokolov Cvrčci Sokolov 23:54,03 67
22. 20 Karel Vrba M59 Habartov AK Habartov 24:19,55 66
23. 43 David Strnad M49 Tři Sekery 24:24,59 65
24. 137 Zuzana Kratochvílová Z39 Fr. Lázně 24:33,52 64
25. 60 Petr Šeba M39 Cheb 24:46,14 63
26. 336 Tomáš Künzl M39 Božíčany New Roll Runners 25:00,82 62
27. 6 Vilém Řepa M59 Cheb Rozběhnito.cz 25:07,54 61
28. 106 Václava Molcarová Z49 Kačeřov JK Salome 25:10,02 60
29. 15 Jiří Novotný M39 Sokolov 25:23,19 59
30. 308 Ladislav Fara M39 Luby 25:25:57 58
31. 140 Edita Farová Z49 Luby 25:35,10 57
32. 31 Jakub Belanec M39 Sokolov 25:39,39 56
33. 145 Martina Chytrá Z39 H. Slavkov New Roll Runners 25:42,32 55
34. 115 Martina Pechočiaková Z39 Cheb 25:47,49 54
35. 330 Vilém Řepa ml. M39 Cheb SKP Union Cheb 26:30,37 53
36. 101 Kateřina Lacinová Z39 Team Bike Březová 26:33,32 52
37. 124 Doris Bigasová Z39 Plesná 26:39,61 51
38. 117 Markéta Hanzálková Z39 Nová Role ŠAK Chodov 26:45,10 50
39. 148 Lucie Mašková Z39 Cheb SKP Union Cheb 26:46,00 49
40. 45 Jakub Vaněček M39 Luby 26:53,16 48
41. 104 Ingrid Bobeničová Z49 Sokolov Cvrčci Sokolov 26:59,57 47
42. 26 Miroslav Chlad M49 Cheb 27:09,08 46
43. 129 Marta Löfflerová Z39 M. Lázně 27:17,55 45
44. 52 Karel Sandner M39 Luby 27:52,49 44
45. 143 Soňa Šlingrová Z49 Březová Cars Folie 27:59,49 43
46. 25 Miloslav Novák M59 Cheb SKP Union Cheb 27:59,52 42
47. 121 Kateřina Valachová Z39 Cheb 28:04,48 41
48. 333 Tereza Skalová Z39 Cheb 28:05,41 40
49. 12 Petr Habart M59 Kraslice 28:08,05 39
50. 55 Petr Navrátil M49 Cheb 28:10,90 38
51. 28 Daniel Winsch M39 Luby 28:32,37 37
52. 146 Kateřina Blažková Z39 Cheb 28:33,28 36
53. 127 Veronika Kounovská Z39 Ostrov Run Team Ostrov 28:53,06 35
54. 130 Gabriela Mezková Z39 Ostrava 29:24,13 34
55. 56 Pavel Lakomý M39 Cheb 29:25,03 33
56. 123 Andrea Mázdrová Z39 Cheb SRTG L. Kynžvart 29:31,45 32
57. 14 David Raclavský M39 Sokolov AD4NET 30:36,13 31
58. 22 Miroslav Nový M39 Luby 4Urecords 31:01,19 30
59. 136 Jana Čabradová Z39 Cheb 31:04,37 29
60. 332 Barbora Benýšková Z39 Cheb 31:11,44 28
61. 19 Petr Skala M49 Cheb 31:12,24 27
62. 142 Věra Pravcová Z49 Ostrov Run Team Ostrov 31:15,50 26
63. 109 Romana Pöplová Z49 Chodov Slimáci 32:00,51 25
64. 100 Irena Forejtová Z49 Chodov Slimáci 32:06,57 24
65. 112 Blanka Maucher Z49 Chodov 32:09,43 23
66. 110 Barbora Vaňková Z39 Žírovice AC Malá Hleďsebe 32:10,41 22
67. 119 Dita Štolfová Z49 Fr. Lázně 32:16,27 21
68. 102 Monika Preňková Z59 K. Vary AC Malá Hleďsebe 33:16,50 20
69. 53 Tomáš Cintl M49 M. Lázně AC Malá Hleďsebe 33:17,25 19
70. 105 Kateřina Ševčíková Z39 Rotava 33:27,44 18
71. 118 Simona Pavlasová Z39 Luby 33:34,58 17
72. 10 Tomáš Pěček M49 Skalná 33:35,30 16
73.-74. 107 Iveta Duspivová Z49 Cheb Je-lito 33:46,56 15
73.-74. 103 Kateřina Matějková Z39 Cheb Je-lito 33:46,56 15
75. 7 Přemysl Novotný M39 Sokolov 33:57,38 13
76. 322 Adéla Žaludová Z39 Luby 34:50,01 12
77. 27 Vojtěch Ulrych M39 Luby 34:59,03 11
78.-80. 122 Anna Čechocká Z39 Luby 35:11,45 10
78.-80. 133 Zdeňka Hrabáková Z39 Luby 35:11,45 10
78.-80. 108 Lina Čechocká Z49 Luby 35:11,45 10
81. 139 Hana Mlčochová Z39 Luby 35:54,14 7
82. 339 Eliška Urbanová Z39 Luby 35:54,53 6
83. 113 Alžběta Moravová Z39 Luby 35:55,06 5
84. 340 Michaela Hrabáková Z39 Luby 35:59,40 4
85. 147 Veronika Šumpíková Z39 Sokolov 38:30,00 3
86. 141 Jana Belancová Z39 Sokolov 41:01:12 2
87. 120 Barbora Dušková Z39 Chodov Kynšperk n. Ohří 41:02,58 1
Scroll to top