Celkové pořadí (Plesná, 30. 4. 2017)

Pořadí Startovní číslo Jméno Přijímení Kategorie Město Klub Čas Body
1. 17 Michal Oplt M39 Karlovy Vary 19:12:39 108
2. 27 Ladislav Šinka M39 Cheb Chebští fofři 19:21:56 107
3. 48 Matěj Machytka M39 Praha Rawe & Run 19:46:59 106
4. 30 Kamil Kovář M59 Sokolov Spokato 20:41:47 105
5. 76 Lubomír Bašus M39 Kolová 21:02:36 104
6. 26 Václav Bechiňský M39 Nová Role Run in Roll 21:12:54 103
7. 7 Tomáš Tvaroužek M39 Nová Role New Roll Runners 21:21:55 102
8. 53 Dominik Pěček M39 Skalná 21:22:59 101
9. 19 Jindřich Stuchl M49 Ostrov RUN team Ostrov 21:27:24 100
10. 91 Albert Blažek M39 Karlovy Vary 21:31:54 99
11. 94 Tomáš Lang M49 Karlovy Vary ŠAK Chodov 21:37:38 98
12. 50 František Hurt M39 Cheb Chebští fofři 21:48:49 97
13. 31 Jan Jurčík M39 Cheb 22:00:52 96
14. 66 Jiří Svoboda M39 Team Bike Březová 22:14:52 95
15. 2 Jaroslav Nový M49 Kynšperk n. O. USK Akademik Cheb 22:28:08 94
16. 88 Petr Hron M39 Živé Sokolovsko 22:28:54 93
17. 311 Adam Marek M39 Profisport Cheb 22:35:40 92
18. 67 Daniel Faltus M49 Cheb 22:42:58 91
19. 58 Robert Richter M49 Bukovany 22:48:36 90
20. 90 Marek Pleskač M39 Plesná 22:50:48 89
21. 57 Milan Brož M39 22:55:39 88
22. 56 Miloslav Zítka M59 Chodov ŠAK Chodov 23:02:47 87
23. 59 Radek Votava M49 Praha SKP Union Cheb 23:22:46 86
24. 6 Jan Balej M39 Cheb Eska 23:22:58 85
25. 109 Nela Kristenová Z39 Karlovy Vary Triatlet K. Vary 23:46:06 84
26. 324 Jan Veselý M39 Nová Role New Roll Runners 23:59:02 83
27. 305 Alena Srogoňová Z39 Cheb Profisport Cheb 24:10:01 82
28. 110 Martina Urbanová Z49 Praha 24:14:51 81
29. 130 Štěpánka Dančová Z49 Cheb UJEP 24:20:42 80
30. 38 Pavel Vaněk M49 Hazlov 24:21:45 79
31. 325 Tomáš Künzl M39 Poříčany Poříčany 24:22:57 78
32. 14 Josef Bobenič M49 Sokolov Cvočci Sokolov 24:31:41 77
33. 55 Karel Vrba M59 Habartov 24:48:52 76
34. 25 Tomáš Pěček M49 Skalná 24:50:50 75
35. 102 Magdalena Nováková Z39 Cheb SKP Union Cheb 24:55:16 74
36. 119 Klára Vaňková Z39 Hazlov 25:06:58 73
37. 408 Silvie Svobodová Z39 Dolany Sokol Dolany 25:09:39 72
38. 52 Jan Bezděk M59 Cheb MVE Pomezná 25:10:34 71
39. 148 Václava Molcarová Z49 Kaceřov 25:13:24 70
40. 1 Petr Šeba M39 Cheb 25:26:49 69
41. 103 Martina Chytrá Z39 Horní Slavkov Run in Roll 25:38:03 68
42. 37 Martin Vogl M39 Plesná 25:39:49 67
43. 20 Tomáš Dudek M39 Neuenmarkt (DE) 25:46.29 66
44. 98 David Strnad M49 Tři Sekery 25:46:58 65
45. 8 Vilém Řepa M59 Cheb Rozběhnito.cz 25:48:42 64
46. 15 Jiří Felix M39 Cheb 25:49:16 63
47. 72 Jan Kohár M49 Sokolov 26:04:14 62
48. 22 Ivan Závora M59 Ostrov Báječní muži v běhu Ostrov 26:19:52 61
49. 105 Zuzana Kratochvílová Z39 Fr. Lázně 26:22:57 60
50. 118 Marie Ballová Z39 Plesná 26:26:41 59
51. 28 Manfred Brandl M49 Svatava 26:35:47 58
52. 107 Kateřina Lacinová Z39 Team Bike Březová 26:49:39 57
53. 10 Jiří Novotný M39 Sokolov AD4NET 27:14:36 56
54. 5 Jakub Belanec M39 Sokolov 27:19:30 55
55. 114 Marcela Naughton Z49 Cheb 27:24:48 54
56. 137 Ingrid Bobeničová Z49 Sokolov Cvočci Sokolov 27:34:05 53
57. 100 Martina Pechočiaková Z39 Cheb 27:46:19 52
58. 139 Markéta Korellusová Z39 Karlovy Vary ACES 27:52:43 51
59. 13 Miloslav Novák M59 Cheb SKP Union Cheb 28:04:13 50
60. 140 Doris Bigasová Z39 Plesná 28:10:00 49
61. 316 Jan Šveňha M39 Cheb SKP Union Cheb 28:17:54 48
62. 125 Soňa Šlingrová Z49 Chodov Cars folie 28:33:57 47
63. 144 Karla Jáglová Z60+ Libá 28:55:19 46
64. 73 Jan Vokoun M39 Habartov Team Bike Březová 28:56:29 45
65. 64 Miroslav Chlad M49 Cheb 29:01:52 44
66. 315 Lucie Mašková Z39 Cheb SKP Union Cheb 29.02:52 43
67. 136 Kateřina Blažková Z39 Cheb 29:03:20 42
68. 47 Václav Sinkule M49 Cheb 29:04:31 41
69. 143 Kateřina Valachová Z39 Cheb 29:05:26 40
70. 147 Markéta Hanzálková Z39 Nová Role 29:08:48 39
71. 313 Vilém Řepa (ml.) M39 Cheb SKP Union Cheb 29:10:28 38
72. 113 Iva Bezděková Z59 Cheb MVE Pomezná 29:10:48 37
73. 117 Lucie Veselá Z49 Karlovy Vary ACES 29:11:35 36
74. 145 Marcela Bečvářová Z49 Cheb 29:20:56 35
75. 133 Veronika Kounovská Z39 Ostrov RUN team Ostrov 29:27:53 34
76. 127 Renata Šrámková Z49 Cheb 29:28:54 33
77. 301 Tereza Skalová Z39 Cheb SKP Union Cheb 29:31:33 32
78. 60 Petr Skala M49 Cheb 29:32:47 31
79. 142 Eliška Staňková Z39 Sokolov Goofy 29:45:25 30
80. 84 Pavel Staněk M49 Sokolov Team 29:46:07 29
81. 45 Stanislav Mour M59 Plesná 29:54:34 28
82. 12 Petr Krása M49 Sokolov 30:19:25 27
83. 115 Lucie Jeřábková Z39 Praha 30:21:56 26
84. 39 Pavel Lakomý M39 Cheb 30:23:42 25
85. 5 Radek Žlůva M39 Karlovy Vary 30:52:37 24
86. 75 David Tomaschko M49 Sokolov Team 31:14:44 23
87. 406 Kristýna Veselovská Z39 Stará Chodovská 31:18:53 22
88. 120 Věra Pravcová Z49 Ostrov RUN team Ostrov 31:20:04 21
89. 108 Jana Řepová Z39 Cheb 31:49:27 20
90. 146 Jana Čabradová Z39 Cheb 31:49:40 19
91. 83 David Raclavský M39 Cheb 32:25:43 18
92. 134 Irena Forejtová Z49 Chodov Slimáci 32:29:18 17
93. 126 Romana Pöplová Z49 Chodov Slimáci 32:30:52 16
94. 407 Blanka Maucher Z49 Chodov 33:41:48 15
95. 78 Patrik Šlingr M49 Svatava Goofy 33:50:46 14
96. 121 Kateřina Zajíčková Z39 Sokolov 34:23:50 13
97. 123 Kateřina Šefčíková Z39 Rotava 35:07:26 12
98. 69 Přemysl Novotný M39 Sokolov 35:21:47 11
99. 106 Jana Belancová Z39 Sokolov 35:57:16 10
100.-102. 112 Kateřina Matějková Z39 Cheb Jeli-to 35:57:56 9
100.-102 129 Lenka Jandová Z49 Cheb Jeli-to 35:57:56 9
100.-102. 122 Iveta Duspivová Z49 Cheb Jeli-to 35:57:56 9
103. 43 Jiří Svoboda M39 Louny 35:58:28 6
104. 101 Novella Visentin Z49 Kulmain (DE) 37:26:29 5
105. 405 Hana Heiserová Z49 Chodov 42:28:21 4
106.-108. 104 Helena Slivecká Z49 Sokolov 43:07:16 3
106.-108. 124 Lenka Zajíčková Z49 Sokolov 43:07:16 3
106.-108. 141 Renata Loslebenová Z49 Sokolov 43:07:16 3
Scroll to top