Celkové pořadí (Cheb, 25. 2. 2017)

Pořadí Startovní číslo Jméno Přijímení Kategorie Město Klub Čas Body
1. 148 Ladislav Šinka M39 Cheb Chebští fofři 18:23 139
2. 117 Kamil Kovář M59 Sokolov 19:58 138
3. 72 Lubomír Bašus M39 Kolová 20:25 137
4. 118 Tomáš Tvaroužek M39 Nová Role 20:29 136
5. 355 Petr Hron M39 Sokolov Živé Sokolovsko 20:54 135
6. 91 Václav Bechiňský M39 Nová Role Run in Roll 20:56 134
7. 55 Jan Jurčík M39 Cheb 21:00 133
8. 48 Miroslav Jurič M49 Františkovy Lázně 21:03 132
9. 212 David Goga M39 Cheb Profi sport Cheb 21:24 131
10. 12 Tomáš Lang M49 Karlovy Vary 21:30 130
11. 47 Jiří Svoboda M39 Team bike Březová 21:50 129
12. 144 Daniel Faltus M49 Cheb 21:53 128
13. 124 Milan Brož M39 22:03 127
14. 107 Matěj Žíla M39 22:15 126
15. 119 Klára Vaňková Z39 Hazlov 22:23 125
16. 75 Antonín Petružálek M39 22:24 124
17. 145 Milan Skopový M39 Cheb 22:30 123
18. 2 David Provazník M39 Ostrov 22:31 122
19. 14 Jindřich Stuchl M49 Ostrov RUN team Ostrov 22:34 121
20. 115 Robert Richter M49 Bukovany 22:42,08 120
21. 19 Václav Fikar M49 Cheb 22:42,64 119
22. 37 Miloš Gabriel M49 Cheb 22:43 118
23. 227 Adam Had M39 Cheb SKP Union Cheb 22:45 117
24. 129 Štěpánka Dančová Z49 Cheb 22:46 116
25. 10 Miloslav Zítka M59 Chodov 22:51 115
26. 351 Ivan Hendrych M39 Cheb 23:03 114
27. 17 Vladimír Mansfeld M49 Cheb Profi sport Cheb 23:09 113
28. 105 Adam Šmíd M39 Cheb Bobši 23:16 112
29. 76 Nela Kristenová Z39 Karlovy Vary Triatlet Karlovy Vary 23:32 111
30. 52 Pavel Staněk M49 Sokolov Goofy 23:40 110
31. 122 Magdalena Nováková Z39 Cheb SKP Union Cheb 23:41 109
32. 140 Jan Bezděk M59 Cheb 23:45 108
33. 103 Pavel Zahradník M39 23:51 107
34. 215 Alena Srogoňová Z39 Cheb Profi sport Cheb 23:52 106
35. 112 Václava Molcarová Z49 Kaceřov 23:53 105
36. 121 Tomáš Šmrha M39 24:15:00 104
37. 110 Petra Šmídová Z49 Cheb 24:19,08 103
38. 15 Tomáš Fišer M39 Cheb 24:19,95 102
39. 28 Martin Stepanenko M39 Cheb 24:20:00 101
40. 31 Ondřej Brandl M39 Svatava 24:23:00 100
41. 38 Renata Šalátová Z49 Cheb Rungo pro ženy 24:26:37 99
42. 66 Neznámé Jméno Z39 24:26:31 98
43. 67 Tereza Patočková Z49 Cheb 24:27:00 97
44. 58 Karel Vrba M59 Habartov 24:42:00 96
45. 33 Marek Roch M39 M. Lázně 24:58:00 95
46. 56 Michal Vostřel M39 Karlovy Vary 25:06:00 94
47. 84 Pavel Vaněk M49 Hazlov 25:10:00 93
48. 26 Hana Stušková Z49 Chodov Aces Karlovy Vary 25:13:00 92
49. 69 Benedikt Patočka M39 Cheb 25:20:00 91
50. 59 Ivan Závora M59 Ostrov Báječný 25:24:00 90
51. 100 Josef Bobenič M49 Sokolov 25:25:00 89
52. 89 David Strnad M49 Tři Sekery 25:30:00 88
53. 125 Petr Šeba M39 Cheb 25:34:00 87
54. 136 Lukáš Sládeček M39 25:35:00 86
55. 39 Manfred Brandl M49 Svatava 25:39:00 85
56. 13 Jaroslav Nový M49 Kynšperk n. Ohří 25:47:00 84
57. 93 František Ptáček M39 Františkovy Lázně USK Akademik Cheb 25:47,30 83
58. 113 Václav Bártl M49 Josefov 25:50:00 82
59. 64 Tomáš Zelený M39 Sokolov 25:51:46 81
60. 106 Doris Bigasová Z39 Plesná 25:51:59 80
61. 83 Martina Chytrá Z39 Horní Slavkov 25:52:00 79
62. 78 Marcela Bečvářová Z49 Cheb 25:54:00 78
63. 123 Miroslav Novák M59 Cheb SKP Union Cheb 26:06:00 77
64. 16 Lenka Šabatová Z49 Cheb R.T. English 26:10:00 76
65. 40 Martina Pechočiaková Z39 Cheb 26:11:00 75
66. 88 Jakub Vaněk M39 Hazlov 26:12:00 74
67. 73 Markéta Korellusová Z39 Kolová 26:13:00 73
68. 45 Kateřina Lacinová Z39 Team Bike Březová 26:14:00 72
69. 25 Radek Pejsar M49 Cheb 26:19:00 71
70. 357 Marie Ballová Z39 Plesná 26:33:25 70
71. 142 Martin Šíma M39 Cheb 26:33:58 69
72. 104 Ingrid Bobeničová Z49 Sokolov 26:34:00 68
73. 43 Zuzana Kratochvílová Z39 26:39:00 67
74. 1 Martina Cupalová Z39 Ostrov 26:47:00 66
75. 50 Jan Vokoun M39 Habartov Bike team Březová 26:52:00 65
76. 219 Kryštof Pejsar M39 Cheb Trinity club Cheb 26:59:00 64
77. 226 Vilém Řepa M39 Cheb SKP Union Cheb 27:00:00 63
78. 18 Lenka Mansfeldová Z49 Cheb Profi sport Cheb 27:04:00 62
79. 356 Soňa Šlingrová Z49 Chodov Cars Folie 27:14:00 61
80. 80 Marcela Naughton Z49 Cheb Profi sport Cheb 27:17:00 60
81. 74 Jiří Novotný M39 Sokolov AD4 Net 27:20:00 59
82. 141 Iva Bezděková Z59 Cheb 27:22:00 58
83. 57 Ondřej Dokulil M39 Cheb Profi sport Cheb 27:34:00 57
84. 53 Hana Staňková Z49 Sokolov Goofy 27:37:00 56
85. 211 Vladimír Čudan M39 Sokolov AK Sokolov 27:50:00 55
86. 27 Michal Čudan M39 Ostrov 27:51:00 54
87. 6 Markéta Hanzálková Z39 Nová Role 27:57:00 53
88. 133 Lucie Mašková Z39 Cheb 28:13:00 52
89. 7 Veronika Kounovská Z39 Ostrov 28:29:00 51
90. 32 Lucie Kostohryzová Z39 M. Lázně 28:30:00 50
91. 130 Tereza Skalová Z39 Cheb 28:31:00 49
92. 143 Petr Navrátil M49 Cheb 28:32:21 48
93. 30 Vilém Řepa M59 Cheb 28:32:57 47
94. 61 Tomáš Mandzák M39 Cheb 28:42:00 46
95. 102 Miroslav Chlad M49 Cheb 28:44:00 45
96. 120 Marta Löfflerová Z39 Velká Hleďsebe 28:52:00 44
97. 101 Gabriela Mezková Z39 Březová Spokato 29:09:00 43
98. 8 Martin Huml M39 Cheb 29:12:00 42
99. 109 Andrea Mázdrová Z39 Lázně Kynžvart 29:19:00 41
100. 98 Lucie Raclová Z39 Sokolov Živé Sokolovsko 29:21:06 40
101. 108 Miluše Lišková Z39 Lázně Kynžvart SRTG 29:21:46 39
102. 4 Filip Hanykýř M39 Cheb 29:26:00 38
103. 114 Barbora Milešová Z39 29:33:00 37
104. 49 Pavel Lakomý M39 Cheb 29:34:00 36
105. 354 Irena Forejtová Z49 Chodov Slimáci 29:38:00 35
106. 60 Monika Mandzáková Z49 Libavské Údolí 29:39:00 34
107. 51 David Raclavský M39 Cheb AD4NET 29:41:00 33
108. 42 Filip Slouka M39 29:45:00 32
109. 5 Věra Pravcová Z49 Ostrov RUN team Ostrov 29:49:00 31
110. 34 Michaela Košťálová Z49 Tachov Raptor team M. Lázně 29:52:00 30
111. 134 Jana Čabradová Z39 Cheb 29:58:00 29
112. 11 Miroslav Štejr M49 Cheb 30:06:00 28
113. 86 Renata Šrámková Z49 Cheb 30:10:00 27
114. 65 Karolína Rytířová Z39 Cheb 30:14:11 26
115. 68 Kateřina Blažková Z39 Cheb 30:14:25 25
116. 29 Simona Klierová Z39 M. Lázně Raptor team M. Lázně 30:14:32 24
117. 35 Johana Rejlová Z39 Tachov Raptor team M. Lázně 30:15:00 23
118. 3 Aleš Hanykýř M49 Cheb 30:19:00 22
119. 353 Romana Pöplová Z49 Chodov Slimáci 30:27:00 21
120. 54 Přemysl Novotný M39 Sokolov 30:30:00 20
121. 41 Kateřina Valachová Z39 Cheb 30:35:00 19
122. 44 Jiří Lafata M49 Cheb 30:36:00 18
123. 63 Radek Žlůva M39 Karlovy Vary 30:38:00 17
124. 62 Petr Zelenka M39 Sokolov 30:42:00 16
125. 90 Lubinová Adriana Z39 M. Lázně 32:03:00 15
126. 127 Stanislav Rolínek M39 Ostrov 32:03:15 14
127. 352 Blanka Maucher Z49 Chodov 32:17:00 13
128. 137 Monika Premková Z39 32:54:15 12
129. 139 Tomáš Cintl M49 32:54:36 11
130. 23 Luděk Durčák M39 Cheb/Háje 33:38:00 10
131. 21 Martina Pejsarová Z49 Cheb 34:33:11 9
132. 126 Hana Fitzlová Z49 Cheb 34:33:14 8
133. 97 Lenka Jandová Z49 Cheb 34:51:00 7
134. 92 Kateřina Matějková Z49 Cheb Jelito 34:51:06 6
135. 99 Iveta Duspivová Z49 Cheb 34:51:10 5
136. 147 Kristýna Veselovská Z39 Chodov 35:20:00 4
137. 146 Jiří Svoboda M39 Černčice 35:21:00 3
138. 22 Patrik Heligman M39 Cheb 44:40:00 2
139. 94 Iveta Müllerová Z39 Sokolov Živé Sokolovsko DSF 0
Scroll to top