Plesná (startovní listina)

# Jméno Příjmení Město Kategorie Tým Datum registrace Platba
1 Michal Havlíček Ostrov M49 ACES Team K.Vary 09. 11. 2016 Neuhrazeno
2 Tomáš Lang Karlovy Vary M49 06. 12. 2016 Neuhrazeno
3 David Raclavský Cheb M39 AD4NET 27. 12. 2016 Uhrazeno předem
4 Iveta Müllerová Sokolov Z39 Živé Sokolovsko 02. 03. 2017 Poukaz
5 Markéta Hanzálková Nová Role Z39 29. 12. 2016 Poukaz
6 Petr Hron M39 Živé Sokolovsko 02. 03. 2017 Poukaz
7 Marie Ballová Plesná Z39 02. 03. 2017 Uhrazeno předem
8 Ivan Závora Ostrov M59 Báječní muži v běhu Ostrov 02. 03. 2017 Poukaz
9 Miroslav Chlad Cheb M49 02. 03. 2017 Uhrazeno předem
10 Martin Šíma Cheb M39 02. 03. 2017 Neuhrazeno
11 Václav Bechiňský Nová Role M39 Run in Roll 02. 03. 2017 Poukaz
12 Martina Chytrá Horní Slavkov Z39 02. 03. 2017 Uhrazeno předem
13 Antonín Petružálek M39 02. 03. 2017 Neuhrazeno
14 Blanka Maucher Chodov Z49 02. 03. 2017 Uhrazeno předem
15 Zuzana Kratochvílová Františkovy Lázně Z39 02. 03. 2017 Uhrazeno předem
16 Josef Bobenič Sokolov M49 Cvočci Sokolov 02. 03. 2017 Poukaz
17 Ingrid Bobeničová Sokolov Z49 Cvočci Sokolov 02. 03. 2017 Poukaz
18 Marcela Naughton Cheb Z49 Profi sport Cheb 02. 03. 2017 Uhrazeno předem
19 Renata Šrámková Cheb Z49 02. 03. 2017 Uhrazeno předem
20 Tomáš Zelený Sokolov M39 02. 03. 2017 Neuhrazeno
21 Věra Pravcová Ostrov Z49 Run team Ostrov 02. 03. 2017 Poukaz
22 Veronika Kounovská Ostrov Z39 Run team Ostrov 02. 03. 2017 Poukaz
23 Karel Vrba Habartov M59 02. 03. 2017 Uhrazeno předem
24 Tomáš Šmrha M39 02. 03. 2017 Neuhrazeno
25 Jaroslav Šmrha M39 02. 03. 2017 Neuhrazeno
26 Martin Stepanenko Cheb M39 28.02.2017 Uhrazeno předem
27 Klára Vaňková Hazlov Z39 28.02.2017 Uhrazeno předem
28 Nela Kristenová Karlovy Vary Z39 Triatlet Karlovy Vary 2.3.2017 Uhrazeno předem
29 Lubomír Bašus Kolová Z39 2.3.2017 Uhrazeno předem
30 Lucie Raclová Sokolov Z39 Živé Sokolovsko 3.3.2017 Poukaz
31 Robert Richter Bukovany M49 3.3.2017 Uhrazeno předem
32 Přemysl Novotný Sokolov M39 3.3.2017 Uhrazeno předem
33 Dita Štoflová Horní Ves Z49 3.3.2017 Uhrazeno předem
34 Martin Haueisen Cheb M39 4.3.2017 Uhrazeno předem
35 Jan Marhold Karlovy Vary 4.3.2017 Uhrazeno předem
36 Radek Žlůva Karlovy Vary M39 4.3.2017 Uhrazeno předem
37 Jindřich Stuchl Ostrov RUN team Ostrov 4.3.2017 Poukaz
38 Magdalena Nováková Cheb Z39 4.3.2017 Neuhrazeno
39 Jan Jurčík Cheb M39 4.3.2017 Uhrazeno předem
40 Václava Molcarová Kaceřov Z49 4.3.2017 Uhrazeno předem
41 Doris Bigasová Plesná Z39 6.3.2017 Uhrazeno předem
42 Marta Löfflerová Velká Hleďsebe Z39 7.3.2017 Uhrazeno předem
43 Sandra Šultysová Kynšperk nad Ohří Z39 7.3.2017 Neuhrazeno
44 Lukáš Sládeček M39 24.3.2017 Neuhrazeno
45 Petra Šmídová Z49 Bobši 25.3.2017 Neuhrazeno
46 Kateřina Blažková Cheb Z39 25.3.2017 Uhrazeno předem
47 Daniela Dedičová Sokolov Z39 28.3.2017 Uhrazeno předem
48 Nikol Petrák Sokolov Z39 29.3.2017 Uhrazeno předem
49 Patrik Šlingr Svatava M49 Tým tribuna sever 2.4.2017 Neuhrazeno
50 Soňa Šlingrová Svatava Z49 Tým Cars folie 2.4.2017 Neuhrazeno
51 Klára Šlingrová Svatava Z39 Tým tribuna sever 2.4.2017 Neuhrazeno
52 Iveta Bačinová Karlovy Vary Z39 3.4.2017 Neuhrazeno
53 Jiří Svoboda (94) M39 CK TEAM BIKE Březová 3.4.2017 Neuhrazeno
54 Manfred Brandl Svatava M49 4.4.2017 Uhrazeno předem
55 Marcela Bečvářová Cheb Z49 6.4.2017 Uhrazeno předem
56 Irena Forejtová Chodov Z49 Slimáci 10.4.2017 Poukaz
57 Romana Pöplová Chodov Z49 Slimáci 10.4.2017 Poukaz
58 Milan Brož M39 12.4.2017 Uhrazeno předem
59 František Ptáček USK Akademik Cheb 12.4.2017 Neuhrazeno
60 Kateřina Valachová Cheb Z39 14.4.2017 Uhrazeno předem
61 Markéta Korellusová Karlovy Vary Z39 ACES Karlovy Vary 15.4.2017 Neuhrazeno
62 Daniel Faltus Cheb M49 15.4.2017 Uhrazeno předem
63 Hana Haiserová Chodov Z49 15.4.2017 Uhrazeno předem
64 Lenka Zajíčková Sokolov Z49 15.4.2017 Uhrazeno předem
65 Renata Loslebenová Sokolov Z49 15.4.2017 Uhrazeno předem
66 Helena Slivecká Sokolov Z49 15.4.2017 Uhrazeno předem
67 Kateřina Zajíčková Sokolov Z39 15.4.2017 Neuhrazeno
68 Hana Fitzová Cheb Z49 15.4.2017 Neuhrazeno
69 Silvie Svobodová Dolany Z39 Sokol Dolany 16.4.2017 Uhrazeno předem
70 Jiří Felix Cheb M39 16.4.2017 Uhrazeno předem
71 Jiří Novotný Sokolov M39 AD4NET 11.4.2017 Uhrazeno předem
72 Kristýna Veselovská Stará Chodovská Z39 19.4.2017 Uhrazeno předem
73 Jiří Svoboda (87) Louny M39 19.4.2017 Uhrazeno předem
74 Kateřina Lacinová Březová Z39 CK Team Bike Březová 19.4.2017 Neuhrazeno
75 Pavel Vaněk Hazlov M49 19.4.2017 Uhrazeno předem
76 Jan Kohár Sokolov M49 22.4.2017 Uhrazeno předem
77 Vilém Řepa Cheb M59 Rozběhnito.cz 22.4.2017 Uhrazeno předem
78 Jana Řepová Cheb Z39 22.4.2017 Uhrazeno předem
79 Jana Belancová Sokolov Z39 22.4.2017 Uhrazeno předem
80 Jakub Belanec Sokolov M39 22.4.2017 Uhrazeno předem
81 Kateřina Šefčíková Rotava Z39 22.4.2017 Uhrazeno předem
82 Tomáš Tvaroužek Nová Role M39 New Roll Runners 22.4.2017 Uhrazeno předem
83 Jana Čabradová Cheb Z39 23.4.2017 Uhrazeno předem
84 František Hurt Cheb M39 Chebští fofři 23.4.2017 Uhrazeno předem
85 Ladislav Šinka Cheb M39 Chebští fofři 23.4.2017 Uhrazeno předem
86 Petr Krása Sokolov M49 23.4.2017 Uhrazeno předem
87 Marek Pleskač Plesná M39 24.4.2017 Uhrazeno předem
88 Matěj Žíla M39 27.2.2017 Neuhrazeno
89 Eliška Kejšarová Loket n. Ohří Z39 3.4.2017 Uhrazeno předem