Celkové pořadí (Cheb/Háje, 21. 10. 2017)

Pořadí Startovní číslo Jméno Přijímení Kategorie Město Klub Čas Body
1. 18 Karel Tyrpekl M39 Cheb Profisport Cheb 17:30,20 92
2. 63 Matěj Cintl M39 Cheb AC Malá Hleďsebe 18:05,28 91
3. 2 Václav Bechiňský M39 Nová Role New Roll Runners 18:37,37 90
4. 50 Tomáš Janík M39 Habartov 18:48,07 89
5. 16 Lubomír Bašus M39 Kolová 18:50,22 88
6. 11 Jüptner Zdeněk M49 Cheb USK Akademik 18:59,52 87
7. 48 Tomáš Lang M49 K. Vary ŠAK Chodov 19:12,07 86
8.-9. 39 Jan Nachmüller M39 Cheb Profisport Cheb 19:17,00 85
8.-9. 300 David Goga (J) M39 Cheb Profisport Cheb 19:17,00 85
10. 37 Tomáš Tvaroužek M39 New Roll Runners 19:28,11 83
11. 89 Lubomír Novotný M39 Cheb USK Akademik 19:37,49 82
12. 22 Jiří Svoboda M39 Bike Team Březová 19:41,41 81
13. 78 Jan Jurčik M39 Cheb 19:48,17 80
14. 17 Jindřich Stuchl M49 Ostrov RunTeam Ostrov 19:48,51 79
15. 208 Alena Srogoňová (J) Z39 Cheb Profisport Cheb 20:24,47 78
16. 40 Petr Hron M39 Živé Sokolovsko 20:30,41 77
17. 25 Robert Richter M49 Bukovany 20:36,06 76
18. 206 René Zoaitter (J) M39 Cheb Profisport Cheb 20:40,30 75
19. 13 Milan Brož M39 21:01,05 74
20. 209 Filip Novák (J) M39 Cheb Profisport Cheb 21:07,00 73
21. 97 Aleš Novák M49 Cheb Profisport Cheb 21:11,39 72
22. 19 Daniel Faltus M49 Cheb 21:19,56 71
23. 161 Nela Kristenová Z39 K. Vary Triatlet K. Vary 21:23,28 70
24. 54 Marek Novák M39 Cheb Profisport Cheb 21:30,33 69
25. 204 Miroslav Fürbach (J) M39 Cheb Profisport Cheb 21:35,32 68
26. 226 Tomáš Künzl (J) M39 Poříčany New Roll Runners 21:56,05 67
27. 21 Tomáš Cintl M49 M. Lázně AC Malá Hleďsebe 22:10,03 66
28. 133 Štěpánka Dančová Z49 Cheb UJEP 22:27,05 65
29. 47 Pavel Vaněk M49 Hazlov 22:30,55 64
30. 14 Karel Vrba M59 Habartov 22:47,55 63
31. 58 Jiří Novotný M39 Sokolov 22:49,05 62
32. 28 David Strnad M49 Tři Sekery AČR 23:00,04 61
33. 181 Klára Vaňková Z39 Hazlov 23:02,06 60
34. 32 Robert Matík M39 23:05:50 59
35. 121 Magdalena Nováková Z39 Cheb SKP Union Cheb 23:06:33 58
36. 12 Petr Šeba M39 Cheb 23:21,40 57
37. 171 Václava Molcarová Z49 Kaceřov 23:23,06 56
38. 76 Zdeněk Zapletal M39 K. Vary Vary 23:26,07 55
39. 170 Doris Bigasová Z39 Plesná 23:35,01 54
40. 4 Vilém Řepa M59 Cheb Rozběhnito.cz 23:42,40 53
41. 80 Jan Bezděk M59 Cheb MVE Pomezná 23:43,24 52
42. 137 Tereza Patočková Z49 Cheb 23:47,01 51
43. 141 Kateřina Lacinová Z39 Bike Team Březová 23:53,48 50
44. 34 Rudolf Griessl M39 Sokolov JUDO klub Sokolov 24:09,34 49
45.-46. 51 Daniel Procházka M39 Sokolov FK Baník Sokolov 24:09,34 48
45.-46. 221 Jana Pavlinská (J) Z39 Ostrov KV Arena Team 24:13,57 48
47. 35 Miroslav Chlad M49 Cheb 24:17,53 46
48. 29 Jan Sýkora M39 Cheb 24:24,36 45
49. 33 Ivan Závora M59 Ostrov Báječní muži v běhu 24:36,25 44
50. 150 Eliška Stocknerová Z39 Sokolov 24:40,15 43
51. 183 Marcela Naughton Z49 Cheb 24:47,05 42
52. 205 Samuel Naughton (J) M39 Cheb Profisport Cheb 25:00,39 41
53. 112 Karla Jáglová Z60+ Libá 25:01,04 40
54. 158 Soňa Šlingrová Z49 Cars Folie Chodov 25:19,44 39
55. 144 Ingrid Bobeničová Z39 Sokolov Cvočci 25:26,52 38
56. 41 Josef Bobenič M49 Sokolov Cvočci 25:27,20 37
57. 151 Markéta Hanzálková Z39 Nová Role 25:32,32 36
58. 86 Petr Navrátil M49 Cheb 25:44,12 35
59. 90 David Raclavský M39 CHWB 26:03,55 34
60. 26 Radek Žlůva M39 K. Vary 26:14,59 33
61. 65 Ondřej Dokulil M39 Cheb Profisport Cheb 26:19,57 32
62. 118 Iva Bezděková Z59 Cheb MVE Pomezná 26:25,05 31
63. 203 Filp Vejnar (J) M39 Cheb 26:33,03 30
64. 191 Renata Šrámková Z49 Cheb 26:44,51 29
65. 140 Lenka Vlasáková Z39 L. Kynžvart 26:47,39 28
66. 125 Pavla Vaňkátová Z39 Cheb 26:48,09 27
67. 23 Emil Mika M60+ Kolová 27:05,33 26
68. 155 Marta Löfflerová Z39 Velká Hleďsebe 27:07,23 25
69. 184 Romana Pöplová Z49 Slimáci 27:09,34 24
70. 156 Zuzana Gašková Z39 K. Vary 27:13,31 23
71. 53 Lukáš Heczko M39 Cheb USK Akademik 27:18,00 22
72. 153 Věra Pravcová Z49 Ostrov RunTeam Ostrov 27:30,39 21
73. 238 Vilém Šubrt (J) M39 Cheb Profisport Cheb 27:46,39 20
74. 142 Lenka Jandová Z49 Cheb 28:17,54 19
75. 124 Dagmar Vysocká Z59 Cheb 28:18,36 18
76. 152 Veronika Kounovská Z39 Ostrov RunTeam Ostrov 28:21,48 17
77. 165 Jiřina Stocknerová Z49 Sokolov 28:23,18 16
78.-79. 188 Renata Šalátová Z49 Cheb 28:38,18 15
78.-79. 223 Amálie Šalátová (J) Z39 Cheb 28:38,18 15
80.-81. 120 Petra Nohejlová Z39 Cheb Profisport Cheb 28:57,55 13
80.-81. 74 Miroslav Svatek M39 Cheb Profisport Cheb 28:57,55 13
82. 199 Blanka Baxová Z49 Dalovice 29:03,59 11
83. 20 Petr Baxa M49 Dalovice 29:04,11 10
84. 164 Petra Klierová Z49 Libavské Údolí 29:23,50 9
85. 185 Jana Řepová Z39 Cheb 30:12,05 8
86. 136 Jana Čabradová Z39 Cheb 30:12,40 7
87. 84 Přemysl Novotný M39 Sokolov 30:32,05 6
88. 177 Jarmila Boušková Z49 31:40,16 5
89. 163 Veronika Šumpíková Z39 Sokolov 33:12,43 4
90. 154 Lenka Voráčová Z49 Hazlov 33:19,16 3
91. 159 Anna Marhounová Z60+ 34:05,21 2
92. 110 Monika Preňková Z59 M. Lázně AC Malá Hleďsebe 35:51,54 1
Scroll to top