Startovní listina (Cheb, 21. 10. 2017)

Poslední aktualizace 16. 10. 2017 15:52

# Jméno Příjmení Město Kategorie Tým Datum registrace Platba
1 Tomáš Lang K. Vary M49 ŠAK Chodov 29.6.2017 Poukaz
2 Renata Šrámková Cheb Z49 12.6.2017 Uhrazeno předem
3 Marcela Naughton Cheb Z49 17.6.2017 Uhrazeno předem
4 David Raclavský M39 CHWB 11.6.2017 Uhrazeno předem
5 Blanka Maucher Chodov M49 29.6.2017 Převod z FRL
6 Leona Čabalová Vahaneč Z39 29.6.2017 Uhrazeno předem
7 Markéta Hanzálková Nová Role Z39 29.6.2017 Poukaz
8 Kristýna Veselovská Stará Chodovská Z39 29.6.2017 Neuhrazeno
9 Jindřich Stuchl M49 Run team Ostrov 29.6.2017 Poukaz
10 Ingrid Bobeničová Sokolov Z49 Cvočci Sokolov 11.6.2017 Poukaz
11 Josef Bobenič Sokolov M49 Cvočci Sokolov 11.6.2017 Poukaz
12 Irena Forejtová Chodov Z49 Slimáci 30.6.2017 Poukaz
13 Kateřina Budíková Karlovy Vary Z39 4.7.2017 Uhrazeno předem
14 Václav Bechiňský Nová Role M39 New Roll Runners 7.7.2017 Poukaz
15 Klára Vaňková Hazlov Z39 17.7.2017 Uhrazeno předem
16 Romana Pöplová Z49 Slimáci 6.8.2017 Poukaz
17 Veronika Šumpíková Sokolov Z39 07. 08. 2017 Uhrazeno předem
18 Veronika Kounovská Ostrov Z39 Run Team Ostrov 12.08.2017 Poukaz
19 Věra Pravcová Ostrov Z49 Run Team Ostrov 12.08.2017 Poukaz
20 Jiří Novotný Sokolov M39 13.08.2017 Uhrazeno předem
21 Ivan Závora Ostrov M59 Báječní v běhu Ostrov 11.6.2017 Poukaz
22 Přemysl Novotný Sokolov M39 27.8.2017 Uhrazeno předem
23 Rudolf Griessl Sokolov M39 JUDO Klub Sokolov 28.8.2017 Uhrazeno předem
24 Václava Molcarová Kacéřov Z49 30.8.2017 Uhrazeno předem
25 Tomáš Janík Habartov M39 2.9.2017 Uhrazeno předem
26 Pavel Motyčák Cheb M39 3.9.2017 Neuhrazeno
27 Jaroslav Klesnil Horní Pochlovice M39 4.9.2017 Neuhrazeno
28 Simona Klierová Mariánské Lázně Z39 5.9.2017 Uhrazeno předem
29 Vilém Řepa Cheb M59 Rozběhnito.cz 2.9.2017 Poukaz
30 David Strnad Tři Sekery M49 AČR 8.9.2017 Poukaz
31 Martina Chytrá Z39 New Roll Runners 10.9.2017 Uhrazeno předem
32 Michal Oplt K. Vary M39 New Roll Runners 12.6.2017 Uhrazeno předem
33 Igor Bako Libá M39 10.9.2017 Uhrazeno předem
34 Pavel Vaněk Hazlov M49 5.9.2017 Uhrazeno předem
35 Vladimír Hamouz Kynšper n. Ohří M60+ 11.9.2017 Převod z FRL
36 Jitka Pajtašová Sokolov Z39 11.9.2017 Převod z FRL
37 Petr Baxa Dalovice M49 19.09.2017 Uhrazeno předem
38 Lucie Volfová Sokolov Z39 18.09.2017 Neuhrazeno
39 Blanka Baxová Dalovice Z49 07.08.2017 Uhrazeno předem
40 Iveta Pýchová Cheb Z39 24.9.2017 Neuhrazeno
41 Lubomír Bašus Kolová M39 6.9.2017 Uhrazeno předem
42 Nela Kristenová Karlovy Vary Z39 Triatlet KV 6.9.2017 Uhrazeno předem
43 Robert Richter Bukovany M49 1.10.2017 Uhrazeno předem
44 Marta Löfflerová Velká Hleďsebe Z39 2.10.2017 Uhrazeno předem
45 Milan Brož M39 3.10.2017 Uhrazeno předem
46 Magdalena Nováková Cheb Z39 SKP Union Cheb 3.10.2017 Neuhrazeno
47 Radek Žlůva K. Vary M39 3.10.2017 Uhrazeno předem
48 Jiřina Stocknerová Sokolov Z49 4.10.2017 Uhrazeno předem
49 Eliška Stocknerová Sokolov Z39 4.10.2017 Uhrazeno předem
50 Petra Klierová Libavské údolí Z49 4.10.2017 Uhrazeno předem
51 Soňa Šlingrová Z49 Cars folie Chodov 7.10.2017 Uhrazeno předem
52 Doris Bigasová Plesná Z39 8.10.2017 Uhrazeno předem
53 Ladislav Zoubek Sokolov M59 KČT, odbor Krušné hory Sokolov 8.10.2017 Uhrazeno předem
54 Miroslav Chlad Cheb M49 9.10.2017 Neuhrazeno
55 Robert Matík M39 11.10.2017 Neuhrazeno
56 Karel Vrba Habartov M59 12.10.2017 Neuhrazeno
57 Emil Mika Kolová M60+ 13.10.2017 Uhrazeno předem
58 Renata Šalátová Cheb Z49 Rungo pro ženy 14.10.2017 Uhrazeno předem
59 Lenka Voráčová Hazlov Z49 15.10.2017 Neuhrazeno
60 Anna Marhounová Z60+ 15.10.2017 Neuhrazeno
61 Jana Řepová Cheb Z39 15.10.2017 Neuhrazeno
62 Vilém Řepa Cheb M59 Rozběhnito.cz 15.10.2017 Poukaz
63 Daniel Faltus Cheb M49 15.10.2017 Poukaz
64 Dagmar Vysocká Cheb M59 15.10.2017 Neuhrazeno
65 Tomáš Tvaroužek M39 New Roll Runners 16.10.2017 Uhrazeno předem
66 Martina Sladovníková Mariánské Lázně Z39 5.9.2017 Uhrazeno předem
67 Jarmila Boušková Z49 16.10.2017 Neuhrazeno
68 Zuzana Gašková Karlovy Vary Z39 16.10.2017 Neuhrazeno