Celkové pořadí (Františkovy Lázně, 16. 9. 2017)

Pořadí Startovní číslo Jméno Přijímení Kategorie Město Klub Čas Body
1. 68 Pavel Procházka M39 Sokolov AK Sokolov 17:10,54 94
2. 61 David Vondrášek M39 Cheb Triatlet K. Vary 17:50,14 93
3. 41 Michal Oplt M39 K. Vary New Roll Runners 18:24,56 92
4. 54 Ladislav Šinka M39 Cheb Chebští fofři 18:44,54 91
5. 53 Václav Bechiňský M39 Nová Role New Roll Runners 19:20,54 90
6. 99 Tomáš Janík M39 Habartov 19:21,49 89
7. 11 Lubomír Bašus M39 Kolová 19:21,00 88
8. 18 Kamil Kovář M59 Sokolov Spokato 19:40,56 87
9. 297 René Zoaitter M39 Cheb Profisport Cheb 19:43,31 86
10. 40 Jan Nachmüller M39 Cheb Profisport Cheb 19:44,45 85
11. 26 Tomáš Tvaroužek M39 New Roll Runners 19:49,47 84
12. 21 Tomáš Lang M49 ŠAK Chodov 19:54,05 83
13. 30 Tomáš Künzl M39 New Roll Runners 20:40,31 82
14. 29 Petr Hron M39 Sokolov Živé Sokolovsko 20:41,51 81
15. 76 Jiří Svoboda M39 Bike Team Březová 21:00,22 80
16. 32 Robert Richter M49 Bukovany 21:02,34 79
17. 92 Jindřich Stuchl M49 Ostrov RunTeam Ostrov 21:06,59 78
18. 74 Tomáš Kovář M39 Sokolov Runaři.cz 21:27,57 77
19. 42 Pavel Dušek M59 Brandýs n. Labem 21:39,33 76
20. 38 Jan Jurčik M39 Cheb 22:02,09 75
21. 89 Pavel Vaněk M49 Hazlov 22:08,23 74
22. 242 Alena Srogoňová Z39 Cheb Profisport Cheb 22:14,26 73
23. 3 Adam Šmíd M39 Cheb 22:17,47 72
24. 49 Marek Roch M39 Drmoul 22:25,41 71
25. 4 Milan Brož M39 22:30,04 70
26. 189 Nela Kristenová Z39 K. Vary Triatlet K. Vary 22:39,21 69
27. 62 Karel Kolář M49 Citice 22:59,48 68
28. 16 Igor Bako M39 Libá 23:10,02 67
29. 172 Štěpánka Dančová Z49 Cheb UJEP 23:13,17 66
30. 28 Petr Šeba M39 Cheb 23:22,27 65
31. 17 Jan Bezděk M59 Cheb Pomezná 23:26,12 64
32. 197 Klára Vaňková Z39 Hazlov 23:37,05 63
33. 93 Robert Matík M39 23:38:55 62
34. 63 Vilém Řepa M59 Cheb Rozběhnito.cz 23:53,12 61
35. 51 Jiří Novotný M39 Sokolov 23:59,52 60
36. 14 Karel Vrba M59 Habartov 24:04,33 59
37. 65 František Mašek M39 Cheb 24:09,22 58
38. 39 Zdeněk Zapletal M39 K. Vary 24:11,04 57
39. 86 David Strnad M49 Tři Sekery AČR 24:20,26 56
40. 160 Martina Chytrá Z39 New Roll Runners 24:21,03 55
41. 167 Václava Molcarová Z49 Kaceřov 24:34:00 54
42. 162 Doris Bigasová Z39 Plesná 24:43,35 53
43. 73 Rudolf Griessl M39 Sokolov JUDO Sokolov 25:03,49 52
44. 164 Jitka Siglová Z49 Cheb 25:04,48 51
45. 12 Radek Žlůva M39 K. Vary 25:22,11 50
46. 22 Ivan Závora M59 Ostrov Báječní muži v běhu 25:27,08 49
47. 143 Markéta Hanzálková Z39 Nová Role 25:28,41 48
48. 177 Lucie Elizabeth Künzlová Z39 Nová Role 25:31,45 47
49. 35 Miroslav Chlad M49 Cheb 25:32,52 46
50. 123 Lucie Volfová Z39 Sokolov 25:37,26 45
51. 126 Soňa Šlingrová Z49 Svatava 25:50,57 44
52. 33 Petr Navrátil M49 Cheb 25:57,26 43
53. 145 Adéla Cheníčková Z39 Sokolov 26:17:59 42
54. 181 Ingrid Bobeničová Z49 Sokolov Cvočci Sokolov 26:19,34 41
55. 34 Josef Bobenič M49 Sokolov Cvočci Sokolov 26:20,09 40
56. 55 Václav Mol M39 26:36,39 39
57. 190 Kateřina Lacinová Z39 TeamBike Březová 26:37,56 38
58. 13 Lukáš Svoboda M39 Chodov 26:46,36 37
59. 166 Kateřina Schrecková Z39 Chodov 25:51,11 36
60. 80 David Raclavský M39 Cheb CHBW 26:56,46 35
61. 186 Lucie Kostohryzová Z39 Drmoul 27:14,40 34
62. 193 Renata Šrámková Z49 Cheb 27:29,03 33
63. 194 Veronika Kounovská Z39 Ostrov 27:40,21 32
64. 170 Věra Pravcová Z49 Ostrov RunTeam Ostrov 27:47,57 31
65. 44 Vítek Hovorka M39 Fr. Lázně 28:37,03 30
66. 191 Simona Klierová Z39 M. Lázně 28:43,20 29
67. 180 Iva Bezděková Z59 Cheb Pomezná 28:43,42 28
68. 50 Petr Baxa M49 Dalovice 28:58,04 27
69. 122 Tereza Čadková Z39 Fr. Lázně 28:59,47 26
70. 144 Blanka Maucher Z49 29:00,09 25
71. 78 Petr Čadek M49 Fr. Lázně 29:00,59 24
72. 183 Marta Löfflerová Z39 M. Lázně 29:17,36 23
73. 23 Bohumil Kreml M60+ Most 29:18,15 22
74. 173 Dagmar Vysocká Z59 Cheb 29:23,01 21
75. 176 Karolína Tichá Z39 New Roll Runners 29:39,51 20
76. 182 Jana Čabradová Z39 Cheb 29:50,02 19
77. 175 Jana Řepová Z39 Cheb 29:53,07 18
78. 114 Blanka Baxová Z49 Dalovice 29:54,46 17
79. 161 Darina Götzlová Z39 Sokolov 30:48,48 16
80. 185 Romana Pöpplová Z49 Slimáci 31:16,56 15
81. 199 Irena Forejtová Z49 Chodov Slimáci 31:17,00 14
82. 97 Přemysl Novotný M39 Sokolov 31:24,22 13
83. 100 Linda Šrámková Z39 Cheb Je-lito 32:12,08 12
84.-85. 124 Kateřina Matějková Z39 Cheb Je-lito 32:13,21 11
84.-85. 169 Lenka Jandová Z49 Cheb Je-lito 32:13,21 11
86. 163 Klára Duspivová Z39 Cheb 32:16,26 9
87. 168 Nikol Soukupová Z39 Sokolov 32:17,03 8
88. 165 Iveta Duspivová Z49 Cheb Je-lito 32:18,37 7
89.-91. 115 Markéta Holečková Z39 Chodov 33:55,21 6
89.-91. 188 Leona Čabalová Z39 33:55,21 6
89.-91. 192 Sabina Holečková Z39 Chodov 33:55,21 6
92.-93. 184 Veronika Šumpíková Z39 Sokolov 34:05,74 3
92.-93. 171 Martina Sladovníková Z39 M. Lázně 34:05,74 3
94. 6 Jonáš Matfiak M39 Cheb DSF 0
Scroll to top