7.12.2016

Nový ročník seriálu Noční běhy Chebskem odstartuje 25. února

var sklikData = { elm: "sklikReklama_73589", zoneId: "73589", w: 468, h: 60 };

Rozběhnito.cz již chystá nový ročník jedinečného regionálního seriálu Noční běhy Chebskem. Druhý ročník přinese kromě přidaného závodu i několik příjemných novinek.

Do nové sezóny s jednodušším názvem seriálu

Po úspěšném premiérovém ročníku pro vás připravujeme seriál čelovkových běhů i v roce 2017. Velkou novinkou v nové sezoně je zkrácený název seriálu Noční běhy Chebskem a nový web pod adresou www.nocnibehychebskem.cz.

V seriálu přibude jeden závod

Letos jsme zvolili opět stejný seznam míst na Chebsku, kde jsem to rozběhli už v loňské sezoně. Přesto jsme nakonec přidali na seznam jedno nové místo a tím je město proslavené výrobou strunných hudebních nástrojů, tedy Luby.

Začínáme již 25. února v Chebu

První závod seriálu se uskuteční již v sobotu 25. února 2017 v Chebu (podrobnosti). Seriál bude pokračovat v Plesné a to v neděli 30. dubna. Třetí závod se poběží 27. května v Lubech. Čtvrtý čelovkový běh proběhne 10. června v Hazlově. Na Dřenici si noční běh užijeme 12. srpna. 16. září zavítáme do malebného lázeňského městečka Františkovy Lázně a velké finále vypukne 22. října v Chebu.

Online startovné stejné, na místě podražíme

Z organizačních důvodů jsme nuceni zdražit startovné na místě v den závodu, které bude ve výši 150 korun. Výhodnou příležitostí je online registrace, která bude možná na každé kolo našeho seriálu. Výše startovného pro online registrované je 100 korun.  Startovné je ovšem potřeba zaplatit předem pomocí převodu na účet. Startovné na dětský závod bude ve výši 50 korun.

Online registrace na první závod jsou již spuštěny zde

Vyhlášení všech kategorií na každém závodu

V uplynulé sezoně jsme vyhlašovali pouze celkové kategorií mužů a žen. Příjemnou novinkou v novém ročníku pro všechny běžce bude vyhlášení všech kategorií na každém závodu.

Těšíme se na vás v novém roce, sledujte www.rozbehnito.cz nebo www.nocnibehychebskem.cz

 

 

Scroll to top