Závod v Hazlově ovládli borci z New Roll Runners v čele s Michalem Opltem. Mezi ženami nejlepší Nela Kristenová

93 účastníků odstartovalo ve čtvrtém závodu jedinečného regionálního seriálu Noční běhy Chebskem 2017. Za krásného počasí se v Hazlově nejlépe z mužů dařilo Michalovi Opltovi z Karlových Varů. Mezi ženami doběhla nejlépe Nela Kristenová z Karlových Varů, která v těsném souboji porazila svou konkurentku Kláru Vaňkovou z Hazlova.

V sobotu 10. června v Hazlově pokračoval jedinečný regionální seriál Noční běhy Chebskem 2017. Zajímavě skončilo pořadí v celkovém pořadí mužů a v kategorii M39, kde na prvních třech pozicích doběhli běžci z jednoho klubu New Roll Runners. Nejrychlejším byl Michal Oplt, druhý doběhl Václav Bechiňský a bronzovou příčku v cílovém souboji urval Tomáš Tvaroužek. Kategorii M49 ovládl Jiří Hadrava, druhý byl Tomáš Lang a třetí Radek Votava. Vítězem kategorie M59 se stal Kamil Kovář, který právě těsně prohrál souboj o třetí místo v celkovém pořadí s Tomášem Tvaroužkem. Stříbro v této kategorii bral Jan Bezděk a pro bronz si doběhl Karel Urban

Mezi ženami bylo zajímavé sledovat souboj Nely Kristenové s domácí hazlovskou Klárou Vaňkovou. Jak se dalo z výsledků předchozích závodů předvídat, tyto běžkyně opět bojovaly o prvenství mezi ženami celkově i ve své kategorii Z39 a tento souboj nakonec těsně vyhrála Nela Kristenová. Druhá tedy skončila Klára Vaňková a pro bronz si doběhla Magdaléna Nováková. V kategorii Z49 byla na hazlovské trati nejrychlejší Martina Urbanová (3. místo ženy celkově), druhá doběhla Václava Molcarová a bronz za třetí místo brala Marcela Naughton. V kategorii Z59 po krátké pauze opět zazářila Iva Bezděková, která za sebou nechala svou jedinou soupeřku Moniku Preňkovou