Přečtěte si důležité informace před startem Noční běhy Chebskem – Hazlov

Jedinečný regionální seriál Noční běhy Chebskem vstoupí již zítra do své druhé poloviny. na programu je čtvrtý závod, který se koná v Hazlově. Pojďme si společně shrnout poslední informace před startem

Časový harmonogram 

  • 19:15-21:00 Registrace a prezentace závodníků
  • 20:15- Start dětského závodu 1 km
  • 21:15- Start hlavního závodu 5 km
  • Tombola a vyhlášení po doběhnutí posledního závodníka

Zázemí závodu

Zázemí závodu se bude nacházet na fotbalovém hřišti v Hazlově (souřadnice místa: 50.1614428N, 12.2798572E, bod na mapy.cz)

Registrace, startovné a startovní čísla

Registrace a prezentace budou otevřeny od 19:15. Nově příchozí běžci se registrují u stánku NOVÉ REGISTRACE za částku 150,- Kč. Běžci zaregistrování přes online registrace (POUZE UHRAZENÉ REGISTRACE!) se prezentují u stánku ONLINE REGISTRACE. Běžci kteří se zaregistrovali online a neuhradili startovné, platí též 150,- Kč. Startovné musí být na náš účet připsáno nejpozději do pátku 9. 6. Pokud částku pošlete a nebude včas připsána na našem účtu, budete muset uhradit startovné na místě a my vám v průběhu příštího týdne uhrazenou částku přes převod vrátíme.

Startovní čísla vám budou vydána při registraci a prezentaci. Na místě bude k dispozici cca. 80 čísel pro nově příchozí. Čísla budou vydávána namátkově, nelze si vybírat konkrétní číslo.

Přijďte prosím k registrací včas!

Dětský závod

Start doplňkového dětského závodu je naplánován na 20:15. Děti se registrují v prostoru stánku ÚSCHOVNA (každý závodník do 15-ti let). Startovné je 50,- Kč, děti, které chtějí běžet i dospělou kategorii zaplatí  100,- Kč.

Občerstvení

V cíli pro vás bude připravena bohatá občerstvovací stanice s dostatkem tekutin i potravin nejrůznějšího druhu.

Toalety

Toalety se nacházejí v zázemí závodu.

Šatna a úschovna

V místě startu bude zřízena šatna. Po celou dobu závodu (19:15 do 22:15) si můžete své věci uschovat v hlídané úschovně. Pořadatel neručí za věci uschované v úschovně. Své věci si prosím vyzvedněte ihned po doběhnutí do zázemí startu a cíle.

Trasa závodu

Trasu závodu jsme vám konkrétně popsali v předchozím článku (zde)

Parkování 

V okolí zázemí startu je hned několik možností k parkování vozidel. Prosíme, abyste nezajížděli se svým vozidlem až do zázemí. Mapu možných míst k zaparkování vašeho vozidla naleznete (zde)

Tombola

Lístky do tomboly můžete vyplnit v prostoru výstavy fotek a vhodit do připraveného osudí. Tombola se bude losovat po vyhlášení výsledků. A co můžete vyhrát?

  1. cena: Balíček od MB Autodíly (kapalina do ostřikovače , kokpit sprej a osvěžovač vzduchu)
  2. cena: Balíček od Aquaforum (oplatky, volná vstupenka do Aquafora apod.)
  3. Balíček od MB Autodíly (kapalina do ostřikovače , kokpit sprej a osvěžovač vzduchu)
  4. Volné startovné na závod Noční běhy Chebskem 2017 – Dřenice (12. srpna 2017)
  5. Balíček od MB Autodíly (kapalina do ostřikovače , kokpit sprej a osvěžovač vzduchu)
  6. Volné startovné na závod Noční běhy Chebskem 2017 – Dřenice (12. srpna 2017)