Představujeme vám místo čtvrtého závodu: Hazlov

var sklikData = { elm: "sklikReklama_73589", zoneId: "73589", w: 468, h: 60 };

Jedinečný regionální seriál Noční běhy Chebskem 2017 vstoupí již tuto sobotu do své druhé poloviny. Pojďme si představit v pořadí čtvrté místo konání.

Tím čtvrtým místem je městečko Hazlov s 1 500 obyvateli. První písemná zmínka o této obci pochází již z roku 1224, kdy se v historických pramenech objevuje Bedřich z Hazlova, který pravděpodobně založil místní hrad, který byl později rozšířen a stal se z něho zámek (zámek je aktuálně v několika etapách opravován). Opravovaná ruina zámku se nachází přibližně 500 metrů od zázemí, které bude na místním fotbalovém hřišti. Z tohoto hřiště běžci odstartují ve 21:15.

Na trase na běžce čeká příjemné prostředí.  Po krátkém stoupání po asfaltové a navazující štěrkové cestě se dostanou do smíšeného lesa, kde několik stovek metrů poběží po polní cestě. Velice zajímavý úsek na všechny čeká zhruba v polovině trasy, kdy proběhnou golfovým areálem. Nebojte, zásah golfovým míčkem vám nehrozí (tedy pokud golfisty také nepohltila čelovková mánie 🙂 ). Z golfového areálu na běžce čeká asfaltová cesta, která je dovede k cíli zpět na fotbalový stadion.

V Hazlově se Noční běhy Chebskem běží již podruhé, a tak na některé čeká známá trasa. Online registrace na tento závod jsou uzavřeny, další běhuchtivci ale budou mít možnost k registraci na místě, která bude spuštěna od 19:15.

Dnes odpoledne vám ještě přineseme poslední informace před startem.

Těšíme se na vás,

Vaše Rozběhnito.cz