24.4.2017

Novým partnerem pitného režimu běžců v seriálu Noční běhy Chebskem je Bohemia Water!

Pravidelný pitný režim, základní pravidlo nejen pro život běžců. I v našem jedinečném regionálním seriálu se snažíme dbát na dostatek tekutin a občerstvení, které má k dispozici zdarma každý účastník závodu. Novým pravidelným sortimentem v občerstvovací stanici budou lahve od regionální firmy Bohemia Water!

Firma Bohemia Water je český zástupce již dobře známé minerální vody z německého Bad Brambachu, lázeňské městečko které se nachází jen necelé 2 kilometry od českých hranic. „Je pro nás velké potěšení, že běžci budou mít k dispozici nápoje, které jsou vyráběny z minerální vody pocházející z regionu, kde se seriál Noční běhy Chebskem pořádá.“ Dodal k čerstvě vzniklé spolupráci zástupce pořadatele seriálu Noční běhy Chebskem z Rozběhnito.cz Michal Ouřada.

Běžci se tak již od závodu v Plesné (30. dubna 2017) mohou v občerstvovacím stanu těšit na různé příchutě ze sortimentu firmy Bohemia Water s.r.o., mezi kterými nechybí ani dvě příchutě nápoje ISO SPORT, které obsahují všechny potřebné vitamíny a minerály pro vaši zvýšenou fyzickou aktivitu. Více o sortimentu firmy Bohemia Water s.r.o. naleznete zde. Samozřejmostí v občerstvovacím stanu samozřejmě bude  i „obyčejná“ voda v kanystrech.

Nezapomeňte, že další závod tohoto jedinečného seriálu se běží již o následující neděli! Těšíme se na vás 30. dubna v Plesné.

Vaše Rozběhnito.cz

Scroll to top