26.2.2017

Úvodní závod s rekordní účastí ovládl Ladislav Šinka z Chebu. Mezi ženami byla nejlepší Klára Vaňková z Hazlova

Úvodního dílu seriálu Noční běhy Chebskem 2017 se zúčastnil rekordní počet běžců. Do Chebu dorazilo 139 běžců z nejrůznějších míst západu Čech.

O uplynulé sobotě se všichni běžci nejen z Chebska dočkali. V Chebu byl prvním závodem zahájen jedinečný regionální seriál Noční běhy Chebskem 2017. Na pětikilometrovou trať se postavil rekordní počet běžců, celkem na startovní listině bylo 139 jmen! Do Chebu bohužel nakonec nedorazil vítěz loňského seriálu Albert Blažek, a tak všichni byli v očekávání, kdo do seriálu vstoupí s nejlepším časem. Nakonec to byl s časem 18:23 chebský fofr Ladislav Šinka (M39). Se ztrátou 90 vteřin za ním doběhl Kamil Kovář (vítěz kategorie M49). Na třetím místě skončil Lubomír Mašus.

Mezi ženami pětikilometrovou trať  ovládla Klára Vaňková (Z39) z Hazlova, která závod zaběhla v čase 22:23. Druhá doběhla domácí Štěpánka Dančová (vítězka kategorie M49), která na Kláru Vaňkovu ztratila 26 vteřin. Třetí nejlepší ženou v úvodním závodu byla Nela Kristenová z Karlových Varů (Z39) s čase 23:32.

Výsledky všech kategorií naleznete v pravém sidebaru. Celkové výsledky zveřejníme v pondělí 27. února.

Registrace na závod v Plesné spuštěny

Dnes byla spuštěna online registrace na druhý díl seriálu, který se poběží v neděli 30. dubna v Plesné ( informace o závodu | registrace )