22.2.2017

Úvodní závod seriálu je tu! Přečtěte si důležité informace před startem!

Dočkali jsme se! V sobotu v Chebu zahájíme další ročník jedinečného regionálního seriálu Noční běhy Chebskem 2017. Na všechny účastníky čeká v Chebu 5 km trať . Pojďme si říct poslední důležité informace před startem.

Časový harmonogram 

  • 16:30-18:00 Registrace a prezentace závodníků
  • 17:30- Start dětského závodu 1 km
  • 18:30- Start hlavního závodu 5 km
  • Tombola a vyhlášení po doběhnutí posledního závodníka

Zázemí závodu

Zázemí závodu se bude nacházet na pravém břehu řeky Ohře v areálu Krajinka (u kavárny Krajinka). (souřadnice místa: 50.0797292N, 12.3646456E, bod na mapy.cz)

Registrace, startovné a startovní čísla

Registrace a prezentace budou otevřeny od 16:30. Nově příchozí běžci se registrují u stánku NOVÉ REGISTRACE za částku 150,- Kč. Běžci zaregistrování přes online registrace se prezentují u stánku ONLINE REGISTRACE. Běžci kteří se zaregistrovali online a neuhradili startovné, platí též 150,- Kč. Startovné musí být na náš účet připsáno nejpozději do pátku 24. 2. Pokud částku pošlete a nebude včas připsána na našem účtu, budete muset uhradit startovné na místě a my vám v průběhu příštího týdne uhrazenou částku přes převod vrátíme. Na neuhrazené online registrace vás budeme případně ještě upozorňovat na váš email.

Startovní čísla vám budou vydána při registraci a prezentaci. Na místě bude k dispozici cca. 40-50 čísel pro nově příchozí. Čísla budou vydávána namátkově, nelze si vybírat konkrétní číslo.

Přijďte prosím k registrací včas!

Dětský závod

Start doplňkového dětského závodu je naplánován na 17:30. Děti se registrují v prostoru stánku ÚSCHOVNA. Startovné je 50,- Kč, děti, které chtějí běžet i dospělou kategorii zaplatí  100,- Kč.

Občerstvení

V místě startu se nachází zděná kavárna, kde si můžete dát cokoliv z jejich nabídky. Prosíme všechny aby kavárnu nevyužívali jako úschovnu.

V cíli pro vás bude připravena bohatá občerstvovací stanice s dostatkem tekutin i potravin nejrůznějšího druhu.

Toalety

Zděné toalety se nacházejí v místě zázemí, je u nich ale potřeba uhradit poplatek. Další toalety jsou součástí blízké kavárny zdarma (pouze pro zákazníky!)

Šatna a úschovna

V místě startu bude zřízena šatna, převléct se můžete i v blízké kavárně. Po celou dobu závodu (d 16:30 do 19:15 si můžete své věci uschovat v hlídané úschovně. Pořadatel neručí za věci uschované v úschovně. Své věci si prosím vyzvedněte ihned po doběhnutí do zázemí startu a cíle.

Trasa závodu

Trasu závodu jsme vám konkrétně rozepsali v předchozím článku (zde)

Parkování 

V okolí zázemí startu je hned několik možností k parkování vozidel. Prosíme, abyste nezajížděli se svým vozidlem až do zázemí, kam je zákaz vjezdu a hrozila by vám bez povolení pokuta! Mapu možných míst k zaparkování vašeho vozidla, naleznete (zde)

Tombola

Lístky do tomboly můžete vyplnit v prostoru registrace a prezentace a vhodit do připraveného osudí. Tombola se bude losovat po vyhlášení výsledků. A co můžete vyhrát?

1. cena – Batoh z nové kolekce <3 Běh Rozběhnito
2. cena – Dárek od partnera (Aquaforum)
3. cena – Volné startovné 10 km – Valdštejnova desítka 2017 (27. srpna)
4. cena – Dárek od partnera (TravelFree shop-Svatý Kříž)
5. cena – Volné startovné Plesenský půlmaraton (23. září)

 

 

Scroll to top