19.10.2018

Seriál Noční běhy Chebskem jde do finále! Pojďte si projít poslední informace před závodem v Chebu.

Seriál Noční běhy Chebskem čeká poslední závod letošní sezóny. Ten na běžce čeká již zítra 20. října v Chebu. Pojďte si projít poslední důležité informace před startem.

  • 16:30-18:15 Registrace a prezentace závodníků
  • 17:30- Start dětského závodu
  • 18:30- Start hlavního závodu 5 km
  • Vyhlášení po doběhnutí posledního závodníka a vyhodnocení pořadateli
  • 20:30- Celkové vyhlášení seriálu Noční běhy Chebskem 2018

Zázemí závodu

Zázemí závodu se bude nacházet na fotbalovém hřišti v Hájích  (50.0608200N, 12.3729989E), mapy.cz: https://mapy.cz/s/39hcy

Parkování

V okolí zázemí se nachází několik míst s možností parkování

Registrace, startovné a startovní čísla

Registrace a prezentace budou otevřeny od 16:30. Nově příchozí běžci se registrují u stánku NOVÉ REGISTRACE za částku 150,- Kč. Běžci zaregistrování přes online registrace (POUZE UHRAZENÉ REGISTRACE!) se prezentují u stánku ONLINE REGISTRACE. Běžci kteří se zaregistrovali online a neuhradili startovné, platí též 150,- Kč. Startovné musí být na náš účet připsáno nejpozději do pátku 19. října 2018. Pokud částku pošlete a nebude včas připsána na našem účtu, budete muset uhradit startovné na místě a my vám v průběhu příštího týdne uhrazenou částku přes převod vrátíme.

Startovní čísla vám budou vydána při registraci a prezentaci. Na místě bude k dispozici 120 čísel pro nově příchozí. Čísla budou vydávána náhodně, nelze si vybírat konkrétní číslo.

Přijďte prosím k registracím včas!

Dětský závod

Start doplňkového dětského závodu je naplánován na 17:30. Děti se registrují v prostoru stánku ÚSCHOVNA (každý závodník do 15-ti let). Startovné je 50,- Kč, děti, které chtějí běžet i dospělou kategorii zaplatí  100,- Kč.

Občerstvení

V cíli pro vás bude připravena bohatá občerstvovací stanice s dostatkem tekutin i potravin nejrůznějšího druhu.

Šatna a úschovna

Převléci se můžete v připravé šatně. Po celou dobu závodu (16:30 do 201:00) si můžete své věci uschovat v hlídané úschovně. Pořadatel neručí za věci uschované v úschovně. Své věci si prosím vyzvedněte ihned po doběhnutí do zázemí startu a cíle, kde odevzdáte také své startovní číslo.

Tombola

Tombola proběhne v rámci večírku, který se bude konat v nedaleké restauraci Tango (přibližně 50 metrů od zázemí). Lístek do tomboly bude za poplatek 20 korun. Výtěžek z tomboly bude použit na pronájem tanečního sálu.

Večírek

Na večírek je volný vstup a proběhne přibližně od 20:00

 

Scroll to top