8.6.2018

Les u vrchu Háj rozzáří běžci s čelovkami. Pojďte si projít poslední informace před startem

Noční běhy Chebskem 2018 uzavřou svou první polovinu v krásném prostředí sportovního areálu vrch Háj. V tamních lesích běžci zdolají v pořadí čtvrtou trať této noční běžecké série. Pojďte si společně s námi projít poslední důležité informace před startem.

  • 19:15-21:15 Registrace a prezentace závodníků
  • 20:30- Start dětského závodu 1 km
  • 21:30- Start hlavního závodu 5 km
  • Tombola a vyhlášení po doběhnutí posledního závodníka

Zázemí závodu

Zázemí závodu se bude nacházet v kempu areálu Sportovní areál – vrch Háj (50.2308272N, 12.2034800E), mapy.cz: https://mapy.cz/s/2IXLA

Parkování

Součástí hostícího areálu je i velké parkoviště. Své auta můžete parkovat v těsné blízkosti zázemí závodu.

Registrace, startovné a startovní čísla

Registrace a prezentace budou otevřeny od 19:15. Nově příchozí běžci se registrují u stánku NOVÉ REGISTRACE za částku 150,- Kč. Běžci zaregistrování přes online registrace (POUZE UHRAZENÉ REGISTRACE!) se prezentují u stánku ONLINE REGISTRACE. Běžci kteří se zaregistrovali online a neuhradili startovné, platí též 150,- Kč. Startovné musí být na náš účet připsáno nejpozději do pátku 25 května 2018. Pokud částku pošlete a nebude včas připsána na našem účtu, budete muset uhradit startovné na místě a my vám v průběhu příštího týdne uhrazenou částku přes převod vrátíme.

Startovní čísla vám budou vydána při registraci a prezentaci. Na místě bude k dispozici 130 čísel pro nově příchozí. Čísla budou vydávána náhodně, nelze si vybírat konkrétní číslo.

Přijďte prosím k registracím včas!

Pozor! Nutnost podpisu osobních údajů podle nového nařízení GDPR

Před registrací musí každý závodník vyplnit formulář GDPR. U registrací bude připraven dostatečný počet formulářů.

Dětský závod

Start doplňkového dětského závodu je naplánován na 20:30. Děti se registrují v prostoru stánku ÚSCHOVNA (každý závodník do 15-ti let). Startovné je 50,- Kč, děti, které chtějí běžet i dospělou kategorii zaplatí  100,- Kč.

Občerstvení

V cíli pro vás bude připravena bohatá občerstvovací stanice s dostatkem tekutin i potravin nejrůznějšího druhu.

Šatna a úschovna

V místě startu bude zřízena šatna. Po celou dobu závodu (19:00 do 22:30) si můžete své věci uschovat v hlídané úschovně. Pořadatel neručí za věci uschované v úschovně. Své věci si prosím vyzvedněte ihned po doběhnutí do zázemí startu a cíle, kde odevzdáte také své startovní číslo.

Scroll to top