25.5.2018

Město houslí Luby už se těší na běžce s čelovkami! Pojďte si projít poslední informace před startem

var sklikData = { elm: "sklikReklama_73589", zoneId: "73589", w: 468, h: 60 };

Jedinečný regionální seriál pokračuje třetím závodem v Lubech u Chebu. Město houslí se již těší na běžce s čelovkami a my vám nyní přinášíme poslední důležité informace před startem.
Časový harmonogram 

  • 19:00-21:15 Registrace a prezentace závodníků
  • 20:30- Start dětského závodu 1 km
  • 21:30- Start hlavního závodu 5 km
  • Tombola a vyhlášení po doběhnutí posledního závodníka

Zázemí závodu

Zázemí závodu se bude nacházet ve sportovní areálu místní základní školy (50.2562233N, 12.4038950E)

Parkování

Kolem zázemí v Lubech je hned několik vhodných míst k parkování. Prosíme všechny účastníky, aby využili parkovací místa ve městě a své vozidla neparkovali v těsnosti zázemí, kde jsou parkoviště určena výhradně pro organizační tým a partnery závodu. Parkovací místa naleznete v mapě po odkazem https://mapy.cz/s/2GhM7

Registrace, startovné a startovní čísla

Registrace a prezentace budou otevřeny od 19:00. Nově příchozí běžci se registrují u stánku NOVÉ REGISTRACE za částku 150,- Kč. Běžci zaregistrování přes online registrace (POUZE UHRAZENÉ REGISTRACE!) se prezentují u stánku ONLINE REGISTRACE. Běžci kteří se zaregistrovali online a neuhradili startovné, platí též 150,- Kč. Startovné musí být na náš účet připsáno nejpozději do pátku 25 května 2018. Pokud částku pošlete a nebude včas připsána na našem účtu, budete muset uhradit startovné na místě a my vám v průběhu příštího týdne uhrazenou částku přes převod vrátíme.

Startovní čísla vám budou vydána při registraci a prezentaci. Na místě bude k dispozici 130 čísel pro nově příchozí. Čísla budou vydávána náhodně, nelze si vybírat konkrétní číslo.

Přijďte prosím k registracím včas!

Dětský závod

Start doplňkového dětského závodu je naplánován na 21:30. Děti se registrují v prostoru stánku ÚSCHOVNA (každý závodník do 15-ti let). Startovné je 50,- Kč, děti, které chtějí běžet i dospělou kategorii zaplatí  100,- Kč.

Občerstvení

V cíli pro vás bude připravena bohatá občerstvovací stanice s dostatkem tekutin i potravin nejrůznějšího druhu. Novinkou letošní sezóny je pivo

Šatna a úschovna

V místě startu bude zřízena šatna. Po celou dobu závodu (19:00 do 22:30) si můžete své věci uschovat v hlídané úschovně. Pořadatel neručí za věci uschované v úschovně. Své věci si prosím vyzvedněte ihned po doběhnutí do zázemí startu a cíle, kde odevzdáte také své startovní číslo.

Trasa závodu

Scroll to top