18.10.2017

Přečtěte si důležité informace před startem Noční běhy Chebskem – Cheb-finále

var sklikData = { elm: "sklikReklama_73589", zoneId: "73589", w: 468, h: 60 };

Jedinečný regionální seriál Noční běhy Chebskem 2017 čeká o nadcházející sobotě poslední závod, který rozhodne o celkovém pořadí hned v několika kategoriích.
Časový harmonogram 

  • 16:0-17:45 Registrace a prezentace závodníků
  • 17:00- Start dětského závodu 1 km
  • 18:00- Start hlavního závodu 5 km
  • Tombola a vyhlášení po doběhnutí posledního závodníka

Vyhlášení celkového pořadí seriálu

Vyhlášení celkového pořadí seriálu je v plánu přibližně v 19:45. Přesnější čas oznámíme na místě do mikrofonu

Zázemí závodu

Zázemí závodu se bude nacházet na hřišti v městské části Háje (souřadnice místa: 50.0609225N, 12.3730997E, bod na mapy.cz)

Parkování

Parkovat lze hned na několik místech v okolí zázemí závodu. Pokud máte možnost, domluvte se a jeďte v jednom autě ve více lidech. Určitě to ušetří pár parkovacích míst.

Registrace, startovné a startovní čísla

Registrace a prezentace budou otevřeny od 16:00. Nově příchozí běžci se registrují u stánku NOVÉ REGISTRACE za částku 150,- Kč. Běžci zaregistrování přes online registrace (POUZE UHRAZENÉ REGISTRACE!) se prezentují u stánku ONLINE REGISTRACE. Běžci kteří se zaregistrovali online a neuhradili startovné, platí též 150,- Kč. Startovné musí být na náš účet připsáno nejpozději do pátku 20. 10. Pokud částku pošlete a nebude včas připsána na našem účtu, budete muset uhradit startovné na místě a my vám v průběhu příštího týdne uhrazenou částku přes převod vrátíme.

Startovní čísla vám budou vydána při registraci a prezentaci. Na místě bude k dispozici 80 čísel pro nově příchozí. Čísla budou vydávána namátkově, nelze si vybírat konkrétní číslo.

Přijďte prosím k registracím včas!

Dětský závod

Start doplňkového dětského závodu je naplánován na 17:00. Děti se registrují v prostoru stánku ÚSCHOVNA (každý závodník do 15-ti let). Startovné je 50,- Kč, děti, které chtějí běžet i dospělou kategorii zaplatí  100,- Kč.

Občerstvení

V cíli pro vás bude připravena bohatá občerstvovací stanice s dostatkem tekutin i potravin nejrůznějšího druhu. Nedaleko zázemí funguje hospoda s nabídkou jídel

 

Šatna a úschovna

V místě startu bude zřízena šatna. Po celou dobu závodu (16:00 do 19:00) si můžete své věci uschovat v hlídané úschovně. Pořadatel neručí za věci uschované v úschovně. Své věci si prosím vyzvedněte ihned po doběhnutí do zázemí startu a cíle, kde odevzdáte také své startovní číslo.

Trasa závodu


Scroll to top