15.9.2017

Přečtěte si důležité informace před startem Noční běhy Chebskem – Františkovy Lázně

Jedinečný regionální seriál Noční běhy Chebskem 2017 míří do svého finále a běžci mají ještě dvojí možnost nasbírat cenné body do závěrečného vyhodnocení. Ta první možnost přichází již zítra, kdy ve Františkových Lázních proběhne 6. díl tohoto běžeckého seriálu. Pojďme si společně projít ty nejdůležitější informace před startem

Časový harmonogram 

  • 17:30-19:15 Registrace a prezentace závodníků
  • 18:30- Start dětského závodu 1 km
  • 19:30- Start hlavního závodu 5 km
  • Tombola a vyhlášení po doběhnutí posledního závodníka

Zázemí závodu

Zázemí závodu se bude nacházet před budovou Aquafora (souřadnice místa: 50.1170022N, 12.3575531E, bod na mapy.cz)

Registrace, startovné a startovní čísla

Registrace a prezentace budou otevřeny od 17:30. Nově příchozí běžci se registrují u stánku NOVÉ REGISTRACE za částku 150,- Kč. Běžci zaregistrování přes online registrace (POUZE UHRAZENÉ REGISTRACE!) se prezentují u stánku ONLINE REGISTRACE. Běžci kteří se zaregistrovali online a neuhradili startovné, platí též 150,- Kč. Startovné musí být na náš účet připsáno nejpozději do pátku 15. 9. Pokud částku pošlete a nebude včas připsána na našem účtu, budete muset uhradit startovné na místě a my vám v průběhu příštího týdne uhrazenou částku přes převod vrátíme.

Startovní čísla vám budou vydána při registraci a prezentaci. Na místě bude k dispozici 65 čísel pro nově příchozí. Čísla budou vydávána namátkově, nelze si vybírat konkrétní číslo.

Přijďte prosím k registracím včas!

Dětský závod

Start doplňkového dětského závodu je naplánován na 18:30. Děti se registrují v prostoru stánku ÚSCHOVNA (každý závodník do 15-ti let). Startovné je 50,- Kč, děti, které chtějí běžet i dospělou kategorii zaplatí  100,- Kč.

Občerstvení

V cíli pro vás bude připravena bohatá občerstvovací stanice s dostatkem tekutin i potravin nejrůznějšího druhu. V zázemí závodu bude otevřen i bufet pro veřejnost

Toalety

Toalety se nacházejí v budově Aquafora

Šatna a úschovna

V místě startu bude zřízena šatna. Po celou dobu závodu (17:30 do 20:30) si můžete své věci uschovat v hlídané úschovně. Pořadatel neručí za věci uschované v úschovně. Své věci si prosím vyzvedněte ihned po doběhnutí do zázemí startu a cíle, kde odevzdáte také své startovní číslo.

Trasa závodu

Parkování 

Parkoviště se nachází v blízkosti Aquafora

Tombola

Lístky do tomboly můžete vyplnit na stolku v zázemí závodu a vhodit je do připraveného osudí. Tombola se bude losovat po vyhlášení výsledků.

Scroll to top