Archiv pro měsíc: Duben 2018

29.4.2018

Druhý závod je za dveřmi. Pojďte si projít poslední důležité informace před startem

Běžci budou v pondělí 30. dubna sbírat další body do jedinečného regionálního seriálu Noční běhy Chebskem. Poslední dubnový den se koná druhý závod letošního ročníku v Plesné. Pojďte si společně s námi shrnout poslední důležité informace před startem.

  • 18:00-20:30 Registrace a prezentace závodníků
  • 19:45- Start dětského závodu 1 km
  • 20:45- Start hlavního závodu 5 km
  • Tombola a vyhlášení po doběhnutí posledního závodníka (oznamuje pořadatel na místě)

Zázemí závodu

Zázemí závodu se bude nacházet před Základní školu Plesná (souřadnice místa: 50.2218819N, 12.3482292E, bod na mapy.cz)

Parkování

Parkování bude pro všechny účastníky zajištěnou na různých místech cca 100-200 metrů od zázemí. Prosím dbejte na pokyny pořadatelů, kteří vás od centra navedou na volná parkovací místa (možná místa k parkování na mapě)

Registrace, startovné a startovní čísla

Registrace a prezentace budou otevřeny od 18:00. Nově příchozí běžci se registrují u stánku NOVÉ REGISTRACE za částku 150,- Kč. Běžci zaregistrování přes online registrace (POUZE UHRAZENÉ REGISTRACE!) se prezentují u stánku ONLINE REGISTRACE. Běžci kteří se zaregistrovali online a neuhradili startovné, platí též 150,- Kč. Startovné musí být na náš účet připsáno nejpozději do pátku 27. 4. Pokud částku pošlete a nebude včas připsána na našem účtu, budete muset uhradit startovné na místě a my vám v průběhu příštího týdne uhrazenou částku přes převod vrátíme.

Startovní čísla vám budou vydána při registraci a prezentaci. Na místě bude k dispozici 70 čísel pro nově příchozí. Čísla budou vydávána náhodně, nelze si vybírat konkrétní číslo.

Přijďte prosím k registracím včas!

Dětský závod

Start doplňkového dětského závodu je naplánován na 19:45. Děti se registrují na svém místě REGISTRACE DĚTI  (každý závodník do 15-ti let). Startovné je 50,- Kč, děti, které chtějí běžet i dospělou kategorii zaplatí  100,- Kč.

Občerstvení

V cíli pro vás bude připravena bohatá občerstvovací stanice s dostatkem tekutin i potravin nejrůznějšího druhu.

Šatna a úschovna

V místě startu bude zřízena šatna. Po celou dobu závodu (18:00 do 22:00) si můžete své věci uschovat v hlídané úschovně. Pořadatel neručí za věci uschované v úschovně. Své věci si prosím vyzvedněte ihned po doběhnutí do zázemí startu a cíle, kde odevzdáte také své startovní číslo. Úschovna i šatna se budou nacházet v budově Základní školy

Trasa závodu

Scroll to top