Archiv pro měsíc: Říjen 2017

31.10.2017

Noční běhy Chebskem budou mít své třetí pokračování. Začnou v únoru v Třebeni

Jedinečný regionální seriál Noční běhy Chebskem bude mít své třetí pokračování. Série čelovkových běhů začne 24. února v obci Třebeň a skončí 20. října posledním závodem v Chebu-Hájích. Celkem se běžci mohou těšit tak jako v uplynulé sezoně na 7 závodů. 

Noční běhy Chebskem 2017 skončili teprve nedávno a my vám již přinášíme nový web i s možností registrací na příští ročník. Nová sezona, která začne 24. února úvodním závodem v Třebeni sebou přinese hned několik novinek. Tou největší je nový branding, který má za úkol marketingově ucelit seriál jako takový a především účastníkům přinést komfortní a totožné zázemí na každém ze sedmi míst seriálu.

Další velkou novinkou bude rozšíření kategorií. Kategorie M39 a Z39 se rozdělí na další a to M29 a Z29. O své body nyní budou bojovat i děti v seriálu Noční běhy Chebskem Junior. Doteď děti běhali pouze doplňkově, od nové sezony se mohou těšit na svůj vlastní seriál, kde budou mít stejné podmínky jako dospělí.

Registrace a více informací

18.10.2017

Přečtěte si důležité informace před startem Noční běhy Chebskem – Cheb-finále

Jedinečný regionální seriál Noční běhy Chebskem 2017 čeká o nadcházející sobotě poslední závod, který rozhodne o celkovém pořadí hned v několika kategoriích.
Časový harmonogram 

  • 16:0-17:45 Registrace a prezentace závodníků
  • 17:00- Start dětského závodu 1 km
  • 18:00- Start hlavního závodu 5 km
  • Tombola a vyhlášení po doběhnutí posledního závodníka

Vyhlášení celkového pořadí seriálu

Vyhlášení celkového pořadí seriálu je v plánu přibližně v 19:45. Přesnější čas oznámíme na místě do mikrofonu

Zázemí závodu

Zázemí závodu se bude nacházet na hřišti v městské části Háje (souřadnice místa: 50.0609225N, 12.3730997E, bod na mapy.cz)

Parkování

Parkovat lze hned na několik místech v okolí zázemí závodu. Pokud máte možnost, domluvte se a jeďte v jednom autě ve více lidech. Určitě to ušetří pár parkovacích míst.

Registrace, startovné a startovní čísla

Registrace a prezentace budou otevřeny od 16:00. Nově příchozí běžci se registrují u stánku NOVÉ REGISTRACE za částku 150,- Kč. Běžci zaregistrování přes online registrace (POUZE UHRAZENÉ REGISTRACE!) se prezentují u stánku ONLINE REGISTRACE. Běžci kteří se zaregistrovali online a neuhradili startovné, platí též 150,- Kč. Startovné musí být na náš účet připsáno nejpozději do pátku 20. 10. Pokud částku pošlete a nebude včas připsána na našem účtu, budete muset uhradit startovné na místě a my vám v průběhu příštího týdne uhrazenou částku přes převod vrátíme.

Startovní čísla vám budou vydána při registraci a prezentaci. Na místě bude k dispozici 80 čísel pro nově příchozí. Čísla budou vydávána namátkově, nelze si vybírat konkrétní číslo.

Přijďte prosím k registracím včas!

Dětský závod

Start doplňkového dětského závodu je naplánován na 17:00. Děti se registrují v prostoru stánku ÚSCHOVNA (každý závodník do 15-ti let). Startovné je 50,- Kč, děti, které chtějí běžet i dospělou kategorii zaplatí  100,- Kč.

Občerstvení

V cíli pro vás bude připravena bohatá občerstvovací stanice s dostatkem tekutin i potravin nejrůznějšího druhu. Nedaleko zázemí funguje hospoda s nabídkou jídel

 

Šatna a úschovna

V místě startu bude zřízena šatna. Po celou dobu závodu (16:00 do 19:00) si můžete své věci uschovat v hlídané úschovně. Pořadatel neručí za věci uschované v úschovně. Své věci si prosím vyzvedněte ihned po doběhnutí do zázemí startu a cíle, kde odevzdáte také své startovní číslo.

Trasa závodu


9.10.2017

Výborná mladičká běžkyně Alena Srogoňová: „Hlavně ať nám na finále vyjde počasí a užijeme si večer.“

Alenka Srogoňová, jedna z nejmladších věrných účastnic letošního ročníku jedinečného regionálního seriálu Noční běhy Chebskem 2017. Před posledním závodem si s jistotou drží bronzovou příčku nejen ve své kategorii, ale také celkově mezi ženami. Alenky jsme se před posledním kolem seriálu zeptali na několik otázek.

Alenko, ty jsi věrná účastnice jedinečného regionálního seriálu Noční běhy Chebskem, kdo tě k běhu a k účasti v tomto seriálu dovedl?

Na tento běh mě přivedl můj trenér p. Petr Fiala a p. Jaroslav Svatoň, díky kterým  jsem začala aktivně sportovat.

Kdy jsi začala běhat?

Běhat jsem začala loni. Můj první závod byla Zlatá míle v Chebu, na které byl můj čas 6:28. Letos jsem překonala rekord trati z roku 2003 a můj čas byl 5:42.

Před posledním závodem seriálu to vypadá, že už jistě udržíš medailovou pozici ve své kategorii i v celkové ženské kategorii. Je obdivuhodné, že ve svém věku vyhráváš nad desítkami zkušenějších běžkyň. Jak hodnotíš všechny své výkony postupně v seriálu? 

Trochu jsem se zlepšila.

Jak se ti líbí seriál Noční běhy Chebskem 2017?

Líbí se mi moc, sejde se vždy super parta lidí.

Chtěla bys něco vzkázat svým soupeřkám před posledním závodem?
Všem přeji krásný zážitek, ať si užijí poslední finálový běh. A hlavně ať  nám vyjde počasí a užijeme si finálový večer.
Děkujeme za rozhovor a přejeme šťastný běh nejen v posledním závodu seriálu Noční běhy Chebskem 2017.
Krásný den a mnoho úspěchů přeji všem. (Alena Srogoňová)
Pokud se chcete s nadějnou chebskou sportovkyní na startu jedinečného regionálního seriálu Noční běhy Chebskem 2017 potkat i vy, neváhejte a přijeďte na poslední závod, který se uskuteční 21. října v Chebu (výhodné online registrace).

 

3.10.2017

Registrace

Registrace dětí (do 15-ti let) pouze na místě (i do hlavní závodu na 5 km)!

Vyplněním a odesláním registračního formuláře dává každý účastník akce (Noční běhy Chebskem 2017) souhlas se zpracováním údajů o své osobě pro účely realizace akce, a to včetně e-mailové adresy a obrazového a video materiálu pořízeného během akce, na kterém se může účastník akce objevit, po dobu deseti let od udělení souhlasu v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb. (zákon o ochraně osobních údajů) v platném znění. Údaje jsou účastníkem akce poskytovány dobrovolně. Zároveň souhlasí s pravidly závodu.

Scroll to top