Archiv pro měsíc: Duben 2017

27.4.2017

Druhý závod seriálu je tu! Přečtěte si důležité informace před startem

30. duben je za dveřmi a s ním přichází 2. kolo jedinečného regionální seriálu Noční běhy Chebskem 2017! Pojďme si společně shrnout poslední informace před startem

Časový harmonogram 

 • 18:30-20:30 Registrace a prezentace závodníků
 • 19:30- Start dětského závodu 1 km
 • 20:30- Start hlavního závodu 5 km
 • Tombola a vyhlášení po doběhnutí posledního závodníka

Zázemí závodu

Zázemí závodu se bude nacházet u hasičárny SDH Plesná (souřadnice místa: 50.2212019N, 12.3478778E, bod na mapy.cz)

Registrace, startovné a startovní čísla

Registrace a prezentace budou otevřeny od 18:30. Nově příchozí běžci se registrují u stánku NOVÉ REGISTRACE za částku 150,- Kč. Běžci zaregistrování přes online registrace (POUZE UHRAZENÉ REGISTRACE!) se prezentují u stánku ONLINE REGISTRACE. Běžci kteří se zaregistrovali online a neuhradili startovné, platí též 150,- Kč. Startovné musí být na náš účet připsáno nejpozději do pátku 28. 4. Pokud částku pošlete a nebude včas připsána na našem účtu, budete muset uhradit startovné na místě a my vám v průběhu příštího týdne uhrazenou částku přes převod vrátíme.

Startovní čísla vám budou vydána při registraci a prezentaci. Na místě bude k dispozici cca. 50-70 čísel pro nově příchozí. Čísla budou vydávána namátkově, nelze si vybírat konkrétní číslo.

Přijďte prosím k registrací včas!

Dětský závod

Start doplňkového dětského závodu je naplánován na 18:30. Děti se registrují v prostoru stánku ÚSCHOVNA (každý závodník do 15-ti let). Startovné je 50,- Kč, děti, které chtějí běžet i dospělou kategorii zaplatí  100,- Kč.

Občerstvení

V místě zázemí se bude konat tradiční pálení čarodějnic, k dispozici by tak měl být stánek s občerstvením.

V cíli pro vás bude připravena bohatá občerstvovací stanice s dostatkem tekutin i potravin nejrůznějšího druhu.

Toalety

Toalety se nacházejí v hasičárně SDH Plesná

Šatna a úschovna

V místě startu bude zřízena šatna. Po celou dobu závodu (18:30 do 21:15) si můžete své věci uschovat v hlídané úschovně. Pořadatel neručí za věci uschované v úschovně. Své věci si prosím vyzvedněte ihned po doběhnutí do zázemí startu a cíle.

Trasa závodu

Trasu závodu jsme vám konkrétně popsali v předchozím článku (zde)

Parkování 

V okolí zázemí startu je hned několik možností k parkování vozidel. Prosíme, abyste nezajížděli se svým vozidlem až do zázemí. Mapu možných míst k zaparkování vašeho vozidla, naleznete (zde)

Tombola

Lístky do tomboly můžete vyplnit v prostoru registrace a prezentace a vhodit do připraveného osudí. Tombola se bude losovat po vyhlášení výsledků. A co můžete vyhrát?

 1. cena – čarodějnické koště + vak na věci z kolekce Rozběhnito.cz
 2. cena – vak na věci z kolekce Rozběhnito.cz
 3. cena – balík špekáčků
 4. cena – balíček od sponzora (Aquaforum)
 5. cena – volné startovné na 3. závod seriálu Noční běhy Chebskem (27. května, Luby)
 6. cena – 1 volná vstupenka do Aquaforum Františkovy Lázně
25.4.2017

Na 2. závod Noční běhy Chebskem v Plesné zbývá polovina čísel

Včera byla ukončena online registrace na 2. závod jedinečného regionálního seriálu Noční běhy Chebskem 2017, který se uskuteční v neděli 30. dubna v Plesné. Běžci, kteří nestihli online registraci, mohou ještě využít registrace na místě, kde bude k dispozici z celkové kapacity závodu 150 cca. polovina čísel.

Zatím co v loňské sezoně měl závod v Plesné jednu z nejnižších účastí ze všech, letos to vypadá, že se závod v čarodějnické atmosféře vyrovná úvodnímu závodu s rekordní účastí, který se konal 25. února v Chebu.

Výhodné online registrace využilo 89 běžců (seznam zde), a tak se předpokládá, že by na startovní čáře v Plesné mohla stát více jak stovka závodníků. Jak je zvykem, zbylá čísla z celkové kapacity 150 budou k dispozici při registraci na místě, která bude spuštěna v 18:30.

Poslední informace před startem, tedy kde bude zázemí, kde zaparkovat apod., vám přineseme již brzy. Sledujte oficiální web seriálu! www.nocnibehychebskem.cz

Vaše Rozběhnito.cz!

 

 

24.4.2017

Novým partnerem pitného režimu běžců v seriálu Noční běhy Chebskem je Bohemia Water!

Pravidelný pitný režim, základní pravidlo nejen pro život běžců. I v našem jedinečném regionálním seriálu se snažíme dbát na dostatek tekutin a občerstvení, které má k dispozici zdarma každý účastník závodu. Novým pravidelným sortimentem v občerstvovací stanici budou lahve od regionální firmy Bohemia Water!

Firma Bohemia Water je český zástupce již dobře známé minerální vody z německého Bad Brambachu, lázeňské městečko které se nachází jen necelé 2 kilometry od českých hranic. „Je pro nás velké potěšení, že běžci budou mít k dispozici nápoje, které jsou vyráběny z minerální vody pocházející z regionu, kde se seriál Noční běhy Chebskem pořádá.“ Dodal k čerstvě vzniklé spolupráci zástupce pořadatele seriálu Noční běhy Chebskem z Rozběhnito.cz Michal Ouřada.

Běžci se tak již od závodu v Plesné (30. dubna 2017) mohou v občerstvovacím stanu těšit na různé příchutě ze sortimentu firmy Bohemia Water s.r.o., mezi kterými nechybí ani dvě příchutě nápoje ISO SPORT, které obsahují všechny potřebné vitamíny a minerály pro vaši zvýšenou fyzickou aktivitu. Více o sortimentu firmy Bohemia Water s.r.o. naleznete zde. Samozřejmostí v občerstvovacím stanu samozřejmě bude  i „obyčejná“ voda v kanystrech.

Nezapomeňte, že další závod tohoto jedinečného seriálu se běží již o následující neděli! Těšíme se na vás 30. dubna v Plesné.

Vaše Rozběhnito.cz

22.4.2017

Tombolu v Plesné zpestří čarodějnické ceny!

Jak je zvykem, na každém závodu jedinečného běžeckého seriálu Noční běhy Chebskem se můžete zúčastnit tomboly o zajímavé ceny. Jelikož se druhý závod koná v den, kdy se po celém Česku pálí čarodějnice, vylepšili jsme tombolu o čarodějnické ceny.

 1. cena – čarodějnické koště + vak na věci z kolekce Rozběhnito.cz
 2. cena – vak na věci z kolekce Rozběhnito.cz
 3. cena – balík špekáčků
 4. cena – balíček od sponzora (Aquaforum)
 5. cena – volné startovné na 3. závod seriálu Noční běhy Chebskem (27. května, Luby)
 6. cena – 1 volná vstupenka do Aquaforum Františkovy Lázně

Tombolu naleznete u DJ Milhouse!

11.4.2017

Registrace na Luby a Hazlov budou spuštěny zároveň

Do startu druhé závodu zbývá ještě 19 dnů, my vám přesto přinášíme zásadní informaci k dalším dílům našeho jedinečného regionálního seriálu Noční běhy Chebskem 2017, které budou následovat v květnu a v červnu. 

Třetí závod (Luby, 27. května) a čtvrtý závod (Hazlov, 10. června) budou probíhat chvíli po sobě, proto jsme se rozhodli spustit registrace na tyto závody zároveň. Online registrace bude spuštěna 1. května. V registračním formuláři si budete moct vybrat registraci na oba závody nebo pouze na jeden z nich.

Zvýhodněná online registrace do Plesné stále probíhá (zde)

Vaše Rozběhnito.cz

 

7.4.2017

Představujeme vám místo druhého závodu: Plesná

Jedinečný regionální seriál Noční běhy Chebskem 2017 odstartoval 25. února v Chebu za rekordní účasti běžců z celého západočeského regionu. Do druhého kola seriálu zbývá již necelý měsíc a my vám dnes představíme místo, kde se tento díl poběží. 

Tím místem je městečko s téměř 2 tisíci obyvateli – Plesná. Po úvodním závodu v Chebu přijde velká změna v podobě prostředí i osvětlení trati. Zázemí startu se bude nacházet u hasičské zbrojnice SDH Plesná, odkud je to nedaleko k velice hezké Ekozahrádce  areálu zrekonstruované Základní školy. Když tedy přijedete trochu dřív, neváhejte se do této zahrádky podívat, v právě probíhajícím úvodu jara to jistě bude stát za to.

Ale teď zpátky k trati. Trať je osvětlena zhruba z 15%. Po vyběhnutí na vás čekají 2 km po asfaltu. Jen co překonáte tento úsek, odbočíte do smrčinského lesa. V zajetí lesního porostu vás čeká něco málo přes kilometr běhu. Po vyběhnutí z lesa se před vámi naskytne silueta Plesné a před vámi budou poslední necelé dva kilometry do cíle. Při nich ještě minete (po pravé straně) rybník, kterému místní obyvatelé neřeknou jinak než „Jezeďák“. Až ho minete, povrch cesty se promění opět zpět na asfalt a během mezi vilkami a kolem Mateřské školky se dostanete zpátky do cíle.

Jak jistě víte, druhý díl je naplánovaný na 30. dubna, což je den tradičního pálení čarodějnic, které bude probíhat v areálu zázemí závodu. V Plesné se tedy určitě vyplatí zůstat i po závodu. Nebude chybět slavnostní oheň a bohaté občerstvení. Těšíme se na vás v neděli 30. dubna v Plesné! Poslední informace před startem (přesné místo zázemí, místa pro parkování apod.) vám přineseme v týdnu před startem.

Vaše Rozběhnito.cz!

Scroll to top